Nowy komunikat wydany przez Księcia Williama! Czy chodzi o zdrowie Kate?

Księżna Kate, żona brytyjskiego następcy tronu, księcia Williama, niedawno ujawniła, że jej styczniowy pobyt w szpitalu i przeprowadzona operacja jamy brzusznej były spowodowane wykryciem raka. Od tego czasu uwaga całego świata skupiona jest na wydarzeniach w Pałacu Buckingham. Media uważnie śledzą każde doniesienie. Książę William wydał nowe oświadczenie, czego dotyczą przekazane informacje?

Kate Middleton i książę William cieszą się ogromną popularnością wśród Brytyjczyków. W najnowszych sondażach zawsze to książę William uzyskuje wyższe notowania niż król Karol III. Media śledzą każde wydarzenie związane z tą rodziną bardzo dokładnie.

Nowy komunikat wydany przez Williama

Księżna Walia niedawno przeszła operację jamy brzusznej i nie będzie mogła wrócić do pełnienia królewskich obowiązków przez kilka miesięcy - tak informują brytyjskie media.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski dodał czarno-białe zdjęcie na swoim profilu! "Spoczywaj w pokoju"

Od momentu, gdy księżna Kate ujawniła swoją poważną chorobę, media na całym świecie śledzą uważnie wydarzenia w Pałacu Buckingham.

Książę William musi skutecznie zarządzać swoimi publicznymi obowiązkami oraz opieką nad rodziną.

Wygląda na to, że książę i księżna starają się zapewnić swoim dzieciom momenty radości i wyjątkowe chwile, nawet w tym trudnym okresie.

Książę William opublikował nowy wpis na Twitterze [X] i zamieścił zdjęcie, na którym razem z dwójką dzieci uczestniczył w koncercie Taylor Swift. Udało im się nawet zrobić selfie z piosenkarką.

Dziękujemy za wspaniały wieczór Tylor- napisał książę William na swoim profilu

Książę William zabrał dzieci na koncert Taylor Swift

21 czerwca Taylor Swift rozpoczęła trzydniowy maraton koncertowy na słynnym Stadionie Wembley. Już pierwszego dnia arena wypełniła się po brzegi fanami piosenkarki. Swift, ceniona nie tylko przez swoich wiernych fanów, ale również przyciągająca uwagę znanych osobistości, zorganizowała niezapomniany spektakl. Na jej koncertach bawiła się już Iga Świątek, a podczas piątkowego występu w Londynie obecni byli członkowie rodziny królewskiej.

Zdjęcie, na którym Taylor Swift zrobiła sobie zdjęcie z księciem Williamem oraz jego dziećmi, księciem George'em i księżniczką Charlotte, obiegło ostatnio internet.

Na zdjęciach i nagraniach w mediach społecznościowych można zobaczyć członków rodziny królewskiej bawiących się na koncercie. Warto dodać, że tego dnia książę Walii świętował swoje 42. urodziny.

William doskonale bawił się podczas koncertu

Innymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy uczestniczyli w koncercie Taylor Swift, byli również Zara Tindall z mężem, jak podaje "Daily Mail". Rodzina królewska wyraża sympatię dla 34-letniej piosenkarki, co było widoczne już po jej przylocie na Wyspy, gdy orkiestra wojskowa armii brytyjskiej zagrała "Shake it Off" - jedno z największych przebojów Taylor Swift.

Uczestnicy koncertu uwiecznili moment, gdy książę William tańczył do tej właśnie piosenki. Następca brytyjskiego tronu wyraźnie cieszył się i świetnie bawił w rytm hitu amerykańskiej artystki.

Udostępnij: