W życiu wszystko ma jakieś znaczenie. Sytuacje, otoczenie i ludzie wpływają na nas tak samo, jak my wpływamy na nich. Wszystko co nas spotkało miało swój cel, wszystkie bolesne i szczęśliwe doświadczenia czegoś nas nauczyły, a ludzie w pewnym stopniu mieli na nas wpływ. Jakie trzy typy ludzi celowo pojawiają się w naszym życiu?

Ci, którzy przypominają o naszej tożsamości

Każdy z nas marzył o swojej przyszłości. Te marzenia rozmazały się wraz z dorosłym życiem. Wkroczyliśmy w codzienność, która ani trochę nie przypomina naszego życia w marzeniach. Mało kto ma tyle odwagi, aby w dorosłym świecie być tym, kim zawsze się chciało. Dlatego spotykamy tych, którzy pokazują nam kim tak naprawdę jesteśmy. Pomagają nam na nowo się zidentyfikować i nabrać odwagi, aby spełniać samego siebie. Nie są to jednak osoby, które będą nas traktować łagodnie. Czasami potrzebne są nam ciężkie chwile, które obrócą nasz świat o 180 stopni, ale jest to warte naszej tożsamości.

Ci, którzy zostają z nami na zawsze

W naszym życiu są osoby, które pojawiły się w pewnym momencie życia i zostają z nami na zawsze. Wieź jest nierozerwalna i od razu jesteśmy w stanie wyczuć, że ta osoba jest naszą bratnią duszą. Nie zawsze jesteśmy tego świadomi, ale w głębi serca wiemy, że na tą osobę zawsze możemy liczyć, czujemy się przy niej bezpiecznie i jest nam po prostu potrzebna. Takie bratnie dusze pomagają nam przejść przez ciężkie chwile, wspierają nas i pchają do przodu. Dzięki nim mamy wspaniałe wspomnienia i możliwość rozwijania się.

Ci, którzy wypełniają pustkę

Są to ludzie których nie znamy. Ludzie w autobusie, w kolejce w sklepie lub na koncercie. Nic o nich nie wiemy, ale zamieniamy z nimi kilka zdań. Takie momenty mogą wydawać się bez znaczenia, ale mimo wszystko mają na nas wpływ. Nieznajomi wypełniają naszą pustkę, wzbogacają o doświadczenia, których nawet nie zauważamy, bo są tak drobne. Jednak z czasem można zaobserwować ich przydatność.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img