Nie żyje Andrzej Krawczyk – artysta, malarz. O jego śmierci poinformował menedżer Krzysztofa Krawczyka na oficjalnym profilu niedawno zmarłego brata.

Andrzej Krawczyk odszedł 7 maja – niewiele ponad miesiąc po śmierci swojego 4 lata starszego brata.  Oficjalna przyczyna jego śmierci nie została ujawniona. Jak się okazuje, Andrzej nie wiedział o śmierci swojego brata:

Andrzej nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy! Marian błagam Cię: daj nam spokój! Tobie i rodzinie dużo zdrowia!" – pisała Ewa Krawczyk zwracając się do współzałożyciela Trubadurów Mariana Lichtamana.

Andrzej Krawczyk miał być spadkobiercą części majątku Krzysztofa Krawczyka. Jeszcze przed jego śmiercią zostało ustalone, że razem z synem muzyka – Krzysztofem Juniorem – odziedziczą połowę jego majątku. Andrzej Krawczyk od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi, a jego oficjalna przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krawczyka. Śp. Andrzej Krawczyk. Artysta-malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina. – napisał na profilu menedżer Andrzej Kosmala.

 

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img