Jesień jest początkiem zodiakalnej Wagi, na którą składa się wiele interesujących i wyjątkowych cech charakteru. Uważane za stabilnych rozjemców i doskonałych przyjaciół, ale jaka tak naprawdę jest Waga?

Życie

Wagi z reguły są zrównoważonymi osobami, ale mają problem z podejmowaniem decyzji. Bardzo dużo czasu im zajmuje, aby zdecydować się na dany krok. Muszą wszystko dokładnie przemyśleć z każdej strony, a pod uwagę biorą nawet sytuacje, które mają małe szanse na pojawienie się. Dlatego w większości przypadkach to inni są zmuszeni, aby podjąć decyzję za Wagę. Nie do końca jej to odpowiada, ale też nie ma zamiaru tego zmieniać, mimo że bez trudu mogłaby nauczyć się podejmować szybkie kroki. Wagi mają w zwyczaju unikać niekomfortowych sytuacji i konfliktów. Wolą pozostać w zgodzie ze wszystkimi, a kiedy pojawia się nieporozumienie, to szybko starają się temu zapobiec.

Przyjaźń

Osoby spod tego znaku posiadają dookoła siebie wielu przyjaciół, a są cenione przede wszystkim za bezstronność. Ludzie bardzo cenią sobie w Wadze to, że ta potrafi uważnie ich wysłuchać bez wzroku krytyki i osądzania. Mało kiedy zdarzy się, że zabiorą głos w danej sprawie. Dodatkowo cechują się wyjątkowym poczuciem humoru, co sprawia że każdy czuje się komfortowo w towarzystwie Wagi. Nie mają większych problemów z nawiązywaniem nowych znajomości i szybko znajdują nić porozumienia.

Pod względem przyjaźni Wagi mają też swoje wady. Lubią czuć się potrzebne innym i mają wrażenie, że inni nie dadzą sobie bez nich rady. Bywa też tak, że czują się lepsze od innych, dlatego chcą aby zwracać na nie jak największą uwagę.

Miłość

Są urodzonymi romantykami. Posiadają w sobie wiele miłości, empatii i wrażliwości, dlatego bardzo często zaskakują swojego partnera wyjątkowymi niespodziankami. Ich wadą jest jednak fakt, że nie do końca są w stanie zrozumieć swoich uczuć i przed długi czas nie mogą określić co tak naprawdę czują. Wiele potrzebują, aby stwierdzić, że są gotowe na poważny związek.

Praca

Wagi, kiedy za coś się zabiorą, to wykonują swoje zadanie do samego końca. Są jednak leniwe i praca zajmuje im bardzo dużo czasu. Monotonna praca nie bardzo do nich pasuje i o wiele lepiej sprawdzają się w zadaniach, które wymagają kreatywności. Kochają sztukę, dlatego preferują miejsca pracy, w których mogą pokazać swoją duszę artysty.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img