Nasz umysł jest tajemnicą. Czasem nasza podświadomość wysyła znaki, poprzez które chce nam coś podpowiedzieć. Lepiej ich nie lekceważ!

Intuicja

Nazywana jest czasem szóstym zmysłem lub wewnętrznym GPS-em. Intuicja, czyli wewnętrzny głos, odgrywa ważną rolę w naszym codziennym życiu. Pomaga podejmować decyzję, dokonywać wyborów, rozwiązywać problemy. Gdy jej zaufamy, mamy pewność, że pokieruje nas drogą, która będzie dla nas najlepsza.

Często ją pomijamy, choć nie powinniśmy jej lekceważyć. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów co ma Ci do przekazania. Jeśli chcesz podejmować lepsze decyzje, zwracaj na nią uwagę! To pomoże Ci dostrzegać to, czego nie widzą inni i zwracać uwagę na to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka.

Przelotne myśli

Czasem przez naszą podświadomość przechodzą przelotne myśli. Pojawiają się nagle, przechodzą falą przez nasz umysł i znikają tak nagle, jak powstały. Nie potrafisz ich kontrolować i czasem ciężko je w ogóle zauważyć. Jednak takie myśl mogą wskazywać na coś, co skrywamy głęboko w sobie i co chce do nas powrócić. Czasem wypieramy pewne problemy i nierozwiązane sprawy, które jednak za wszelką cenę chcą wydostać się na zewnątrz. Zwróć na nie uwagę, a dowiesz się o co chodzi.

Powracające sny

Jeśli nasze sny często się powtarzają i do nas wracają, może to oznaczać, że zwracają uwagę na coś, z czym mierzymy się na jawie. Takie sny to znak, że nie możemy sobie z czymś poradzić lub przeżywamy wewnętrzny konflikt.

Mogą stanowić odzwierciedlenie naszych lęków, czasem takich, które głęboko skrywamy. Nie powinniśmy ich na siłę zapominać lub wypierać, a spróbować zrozumieć czego dotyczą. To może pomóc rozwiązać nam nasze problemy.

Fizyczne objawy

Czasem nasza podświadomość wysyła sygnały, które mogą przekładać się na fizyczne objawy. Chroniczne zmęczenie, osłabienie organizmu, bóle głowy, karku, szyi i ramion. Twój umysł wysyła znaki, których nie powinnaś ignorować. Wsłuchaj się w swoje ciało i nie ignoruj sygnałów z niego płynących. Pytaj, czy potrzebuje przerwy, odpoczynku, a może wizyty u lekarza

DZ

Udostępnij:


Sklep


Zobacz więcej

subscribe img