Anioł Stróż pełni rolę indywidualnego opiekuna każdego człowieka. Czuwa nad nami, strzeże przed złem i ostrzega przed niebezpieczeństwem. Nie zawsze jednak słyszymy, co do nas mówi. Sprawdź, jakie sygnały wysyła Twój duchowy przewodnik.

Kim właściwie jest Anioł Stróż?

W chrześcijaństwie Anioł Stróż to niematerialna istota, będąca pośrednikiem między Bogiem a ludźmi. Został stworzony przez Boga po to, żeby służył człowiekowi, opiekował się nim, prowadził przez życie i inspirował go do czynienia dobra.

Kult Anioła Stróża pojawia się też w wielu innych religiach (buddyzmie, islamie) oraz w mitologiach (greckich, nordyckich czy babilońskich). Tam również istnieją boskie stworzenia, które opiekują się ludźmi i wstawiają się za nimi przed danym Bogiem.

Wiele osób uważa, że nad każdym z nas czuwa duchowy przewodnik, czyli właśnie Anioł Stróż. Czasem wysyła nam subtelne sygnały, żeby nas ostrzec lub poprowadzić właściwą drogą.

Te sygnały wysyła Anioł Stróż, żeby Cię ostrzec:

Powracające sny

Jeśli nasze sny często się powtarzają i do nas wracają, może to oznaczać, że zwracają uwagę na coś, z czym mierzymy się na jawie. Takie sny to znak, że nie możemy sobie z czymś poradzić lub przeżywamy wewnętrzny konflikt. Mogą stanowić odzwierciedlenie naszych lęków, czasem takich, które głęboko skrywamy. Warto przeanalizować jaki przekaz niosą, to może pomóc rozwiązać nasze problemy.

Przelotne myśli

Przelotne myśli czasem przechodzą przez naszą podświadomość. Pojawiają się nagle, przechodzą falą przez nasz umysł i znikają tak nagle, jak powstały. Mogą wskazywać na coś, co skrywamy głęboko w sobie i co chce do nas powrócić. Czasem wypieramy pewne problemy i nierozwiązane sprawy, które jednak za wszelką cenę chcą wydostać się na zewnątrz. Zwróć na nie uwagę, a dowiesz się o co chodzi.

Intuicja

Intuicja odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Pomaga podejmować decyzję, dokonywać wyborów, rozwiązywać problemy. Gdy jej zaufamy, mamy pewność, że pokieruje nas drogą, która będzie dla nas najlepsza. Często ją pomijamy, choć nie powinniśmy tego robić. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów co ma Ci do przekazania. Zwróć na nią uwagę, to pomoże Ci dostrzegać to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka.

Przeczucia

Przeczucia są podobne do intuicji. To silne uczucie, że coś się wydarzy. Mogą być związane z lękiem, niepokojem, napięciem i strachem przed zbliżającym się napięciem. Nie ignoruj swoich przeczuć, duchowi przewodnicy komunikują się za ich pomocą częściej, niż myślisz.

Inni ludzie

Czasami aniołowie przemawiają przez innych ludzi. Stawiają na naszej drodze pewne osoby, które mają silny wpływ na nasze życie i mogą zmienić jego bieg, ostrzec przed niebezpieczeństwem lub ochronić przed złem.

DZ

Udostępnij:

M A


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img