Takich synowych teściowe po prostu nie znoszą!

Istnieją pewne typy kobiet, których teściowe wprost nie znoszą. Zupełnie nie widzą ich w roli odpowiednich kandydatek na żonę dla swojego ukochanego syna i zrobią wszystko, żeby się ich pozbyć. Sprawdź, czy nie jesteś jedną z nich!

  Takich synowych teściowe po prostu nie znoszą!

  Relacje z teściową mogą być trudne

  Relacje z teściowymi bywają różne i niestety nie zawsze układają się najlepiej. Matka zrobi wszystko dla swojego syna i nie zniesie myśli, ze możesz go skrzywdzić lub wykorzystać. Będzie walczyć o niego wszystkimi dostępnymi metodami i nie zawaha się ciebie pozbyć.

  Takich synowych teściowe po prostu nie znoszą!

  Dlatego niezależnie od tego, na jaką teściową trafisz, lepiej od razu zadbać o dobre wrażenie.  Zwłaszcza, że istnieją pewne typy kobiet, których teściowe wprost nie znoszą. Czy jesteś jedną z nich?

  Kobieta bluszcz

  To kobieta, która w związku potrafi być bardzo toksyczna. Osacza mężczyznę, nie daje mu wolnej przestrzeni i nie szanuje jego granic. Zarzuca go swoimi problemami, sprawami, a jednocześnie jest egoistyczna i zapatrzona w siebie. Tłamsi partnera, nie pozwala robić mu tego, na co ma ochotę. Teściowa to widzi i ma ochotę wyrwać swojego syna z jej szponów.

  Domina

  Taka kobieta chce niepodzielnie rządzić w związku. Jest władcza, dominująca i trzyma partnera pod pantoflem. To ona ma decydujący głos w ważnych sprawach i sprawuje nad wszystkim kontrolę. Teściowe tego nie cierpią. Nie znoszą, gdy jakaś kobieta rządzi ich synem i wodzi go za nos.

  Maniaczka kontroli

  To kobieta, która nie daje od siebie odpocząć i trzyma mężczyznę na bardzo krótkiej smyczy. Chce być z nim w ciągłym kontakcie, żeby na bieżąco sprawdzać co robi, z kim przebywa, jakie ma plany. Nieustannie mu towarzyszy i chce spędzać z nim jak najwięcej czasu. Zdarza się, że izoluje go od innych, szczególnie od jego najbliższych. Teściowa ma tego zachowania po dziurki w nosie.

  Księżniczka

  Wszystko jej się należy, ponieważ jest najważniejsza. Wymaga ciągłych dowodów miłości, prezentów, niespodzianek. Ma coraz większe i coraz bardziej wygórowane oczekiwania, które mężczyzna ma spełniać. Jeśli jej się sprzeciwi obraża się, płacze i urządza awantury. Teściowa nie może na to patrzeć i nie wyobraża sobie mieć w rodzinie takiej osoby.

  Królowa dramatu

  Dla niej każda sytuacja nadaje się do zrobienia wielkiej awantury. Fochy, obrażanie się, kłótnie, dramaty i histerie to chleb powszedni dla królowej dramatu. Jeśli nie ma do czego się przyczepić, chętnie przypomni sobie jakiś problem z przeszłości i będzie do niego wracać. Lubi urządzać sceny i wciągać w nie innych. Teściowa widzi, że jej syn jest tym wyczerpany i chce go uratować przed taką kobietą.

  Manipulantka

  To najgorszy typ synowej, którego teściowe wprost nienawidzą. Wiedzą, że taka kobieta nastawi ich syna przeciwko nim, skłóci z rodziną i od niej odetnie. Nie zawaha się manipulować, oszukiwać, kłamać i szantażować. Zaślepiony miłością facet po prostu tego nie dostrzeże, dlatego jego matka czuje się w obowiązku, żeby interweniować.

   

  Udostępnij: