Aby odkryć, jakich cech najbardziej pragniesz w swoim partnerze przyjrzyj się ilustracji i wybierz jednego, najbardziej atrakcyjnego dla Ciebie mężczyznę. Dzięki temu dowiesz się, czego przede wszystkim oczekujesz od swojego partnera.

Numer 1

Oczekujesz, żeby partner był dla Ciebie przede wszystkim oparciem. Chcesz, aby to on grał pierwsze skrzypce w relacji i się Tobą opiekował, dbał o Ciebie. Lubisz, kiedy to druga osoba się stara i martwi, dlatego chętnie oddasz jemu inicjatywę. Chcesz jego uwagi, ponieważ potrzebujesz być ciągle adorowana. Jesteś lojalna i nie masz potrzeby rywalizowania. Często bywasz jednak niezdecydowana, dlatego od partnera oczekujesz zdecydowania i pewności siebie.

Numer 2

Jesteś osobą, która lubi i ma potrzebę się innymi opiekować. Chcesz mieć się dla kogo starać, a czasami nawet jesteś skłonna do „matkowania” partnerowi. W zamian za to oczekujesz wdzięczności i należytego szacunku. Potrzebujesz partnera, który Ci się podda. Będzie skłonny do ustępstw i będzie się zgadzał na Twoje propozycje. To Ty się nim zaopiekować, ponieważ lubisz dbać o innych ludzi. Jesteś skłonna do brania na siebie wielu obowiązków i odpowiedzialności, ponieważ masz w sobie dużo siły.

Numer 3

Jesteś niezwykle ambitna i pewna siebie. Masz silną osobowość, dlatego świetnie sobie radzisz sama, jako singielka. Od partnera oczekujesz jednak podobnych cech, a przede wszystkim pewności siebie. Musi to być również ktoś skłonny do pójścia na kompromis. Związek prowadzisz na swoich zasadach, ponieważ dużo przestrzeni i swobody.

Numer 4

W Twoim związku musi być zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i równouprawnienie. Jak już się zakochasz, to będziesz zaangażowana w związek całą sobą. Partner jest dla Ciebie wszystkim, a Twoje życie kręci się wokół niego. Nawet jeśli nie jesteście razem, często o nim myślisz. Chcesz być również sprawiedliwa. Uważasz, że partnerzy powinni równo dzielić się obowiązkami, dlatego jesteś skłonna dać dużo i oczekujesz tego samego.

NB

Źródło: kobieta.onet.pl

 

Udostępnij:

M A


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img