Miesiąc urodzenia może zdradzać o Tobie wiele! Data ta zdradza, co jest Twoją najlepszą, a co najgorszą cechą. Sprawdź, co inni ludzie cenią w Tobie najbardziej, a co ich irytuje!

Co jest Twoją najlepszą, a co najgorszą cechą według miesiąca urodzenia?

Styczeń

Osoby urodzone w styczniu są pewne siebie, ambitne i pracowite. Zawsze chcą być pierwsi i niestety zdarza się, że idą po trupach do celu. Bywają bezwzględni i nie zwracają uwagi na potrzeby innych.

Luty

Osoby urodzone w lutym to dusze towarzystwa, otwarte na innych. Wrażliwe, pełne empatii i troski. Oprócz tego obdarzone są ogromną wyobraźnią i bardzo kreatywne. Często chodzą z głową w chmurach, są oderwane od rzeczywistości, bywają rozkojarzone i mają słabą pamięć.

Marzec

Osoby, które urodziły się w marcu są marzycielskie, wrażliwe i tajemnicze. Bywają impulsywne i emocjonalne, mają romantyczną duszę. Niestety są też kapryśne, uparte i nieustępliwe, zwłaszcza w relacjach z innymi, przez co czasem ciężko z nimi wytrzymać.

Kwiecień

Ludzie urodzeni w kwietniu są pełni energii, zawsze mają chęci i siły do działania. Niczego się nie boją, z odwagą idą przez życie. Czasem działają zbyt impulsywnie i podejmują pochopne decyzje, bez przemyślenia.

Maj

Osoby urodzone w maju są pracowite, sumienne i solidne. Można na nich polegać w każdej sytuacji. To lojalni przyjaciele i troskliwi partnerzy. Czasem angażują się aż za bardzo i swoją troską odstraszają innych. Mają tendencję do wścibiania nosa w nie swoje sprawy.

Czerwiec

Osoby urodzone w tym miesiącu mają dobre serce, są wrażliwe i pełne empatii. To artystyczne dusze o wielu talentach. Wszędzie ich pełne, do tego stopnia, że nie są w stanie na niczym się skupić i dokończyć tego, co sobie założyły. Wciąż zmieniają obiekty swoich zainteresowań i bywają niestałe w uczuciach.

Lipiec

Osoby urodzone w lipcu są bardzo bezpośrednie, szczere i otwarte. Można na nich polegać, nigdy nie łamią danego słowa. Często mówią, co im ślina na język przyniesie, co wpędza je w kłopoty.

Sierpień

Osoby urodzone w sierpniu są wrażliwe, mają wielkie serce, troszczą się i dbają o innych. Najważniejszą wartością jest dla nich rodzina, bliscy i przyjaciele. Ich nastroje często ulegają zmianom, bywają kapryśne i niestabilne emocjonalnie.

Wrzesień

Osoby urodzone we wrześniu są solidne i odpowiedzialne. Dla osób z którymi są blisko, zrobiłyby wszystko. Jednocześnie są skryte, zamknięte w sobie i tajemnicze. Nie wiadomo, co im w duszy gra.

Październik

Osoby z października są inteligentne, przedsiębiorcze i ambitne. Odnoszą wiele sukcesów zawodowych i pną się po szczeblach kariery. Niestety nie wahają się przed wykorzystywaniem innych i manipulowaniem nimi do osiągnięcia własnych celów.

Listopad

Osoby z listopada lubią być w centrum uwagi, są otwarte, towarzyskie i wesołe. Nie znoszą nudy i rutyny, bywa że mają słomiany zapał.

Grudzień

Osoby urodzone w grudniu wymagają od siebie więcej, niż inni. Ciężko pracują, żeby odnieść sukces. Są ambitne i zdeterminowane, wytrwale dążą do celu. Często są wobec siebie nadmiernie surowi i krytyczni.

Udostępnij:


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img