Niektóre znaki zodiaku oddziałują na siebie toksycznie! Sprawdź, z kim na pewno się nie zgrasz pod względem charakterów. Taki związek to przepis na katastrofę!

Najgorsze połączenia znaków zodiaku

Te połączenia znaków zodiaku oddziałują na siebie toksycznie! Taki związek to przepis na katastrofę!

Baran i Byk

Oba te znaki to prawdziwe uparciuchy, które uwielbiają stawiać na swoim. Jeden uwalnia w drugim same najgorsze cechy. Na dodatek Baran i Byk są do siebie podobni pod wieloma względami. Ambitni, uparci i przekonani o własnej wyjątkowości. Wciąż będą rywalizować i ze sobą konkurować. Jedno stale będzie się starało przyćmić drugie. To nie może skończyć się dobrze!

Rak i Strzelec

Te znaki zodiaku się ze sobą nie dogadają! Rak jest wrażliwy i w związku potrzebuje częstych zapewnień miłości. Niestety skryty i wycofany Strzelec nie jest w stanie mu tego zapewnić. Przez to Rak będzie czuł się odrzucony, niekochany i nieakceptowany, a to sprawi że prędzej czy później się wycofa. To głęboko zrani Strzelca, który długo będzie cierpiał i przeżywał rozstanie. Związek tych znaków zodiaku nie będzie należał do udanych…

Bliźnięta i Panna

Ten związek będzie przypominał nieustanne przeciąganie liny. Bliźnięta i Panna przez cały czas będą starały się udowodnić swoje racje i pokazać, kto rządzi w relacji. To nie może skończyć się dobrze… Panna może szybko stać się przez to sfrustrowana i równie szybko zdecydować o zakończeniu związku. Z kolei Bliźniętom trudno będzie się z tym pogodzić.

Waga i Ryby

Stabilna i zrównoważona waga nie dojdzie do porozumienia z niestabilnymi emocjonalnie Rybami. Ryby są marzycielskie, nieco oderwane od rzeczywistości, a przy tym nieprzewidywalne i kapryśne. ciężko będzie im znaleźć coś wspólnego z racjonalną i pragmatyczna Wagą. Te dwa znaki całkowicie się od siebie różnią i inaczej patrzą na świat.

Bliźnięta i Wodnik

Bliźnięta i Wodnik to jedne z najbardziej lekkomyślnych, impulsywnych i emocjonalnych znaków zodiaków. Ich związek będzie pełen pasji i namiętności, ale też dramatycznych upadków i awantur. Trudno będzie im się dogadać, a w razie nieporozumień dojść do kompromisu. W ich relacji ciągle będą lecieć iskry, a kłótnie i awantury będą codziennością. Ta wybuchowa mieszanka charakterów to przepis na katastrofę.

Lew i Koziorożec

Koziorożec potrafi być najbardziej pesymistycznym ze znaków. Wiecznie się zamartwia i snuje czarne scenariusze, boi się podjąć inicjatywę i często rezygnuje już na starcie. Energiczny i aktywny Lew nie będzie mógł tego wytrzymać. To znak, który ma pełno pomysłów, nie boi się nowości  lubi ryzyko. Niestety to połączenie nie może się udać!

Udostępnij:


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img