Te znaki zodiaku mają skłonność do picia alkoholu! Kto powinien uważać?

Nie od dziś słyszymy, że znak zodiaku determinuje wiele cech naszego charakteru. A jak się ma to do picia alkoholu? Według astrologów możemy dowiedzieć się, które ze znaków zodiaku mają największą skłonność do napojów wyskokowych. Sprawdź, czy masz się czego obawiać.

Astrologia jest bardzo obszernym tematem. Nie brakuje osób, które wierzą w to, co jest zapisane w gwiazdach, jak i tych, którzy uważają te wierzenia za kompletną bzdurę. Niemniej jednak musimy pamiętać, iż horoskop warto traktować z lekkim przymrużeniem oka, bo tak naprawdę wszystko zależy od silnej woli każdego człowieka. Choć nie wszystko, co zapisane w gwiazdach musi się spełniać, to warto poznać cechy swojego charakteru, które determinują gwiazdy.

Baran

Osoby spod znaku Barana lubią się dobrze zabawić i nie stronią od imprez, na których nie brakuje alkoholu. Podatni są szczególnie mężczyźni spod znaku Barana. Jednak nie można od razu zakładać, że są alkoholikami. Zakrapiane imprezy zdarzają się im od czasu do czasu i nie zaniedbują przez to swoich obowiązków.

Byk

Byki mają w swojej naturze to, że łatwo popadają w nałogi. Lubią dobre jedzenie i drinki, jednak potrafią również odmówić, kiedy wymaga tego sytuacja. Zdecydowanie wiedzą, kiedy powiedzieć dość!

Bliźnięta

Bliźnięta kochają przebywać w towarzystwie oraz brać udział w imprezach, na których nie brakuje mocnego alkoholu. Potrafią się również zatracić, a kiedy dochodzi do tego zapijanie problemów i smutków powinny mieć się na baczności, gdyż może nieść to ze sobą przykre konsekwencje.

Waga

Wagi nie stronią od alkoholu. Uwielbiają przebywać w towarzystwie i nie odmawiają sobie dobrej zabawy. Niemniej jednak, kiedy wymaga od nich tego sytuacja potrafią doskonale bawić się bez napojów wyskokowych i nie dają po sobie poznać, że potrzebują procentów do tego, aby dobrze się bawić.

Lew

Lew to jeden z tych znaków zodiaku, który, choć nie odmawia sobie trunków, to przeważnie stawia na dobre czerwone wina czy wykwintną whisky. Lubi napoje wyskokowe, ale zdecydowanie potrafi pić i nie lubi się zatracać. Rzadko zdarza się, aby wracał z imprezy z alkoholowym zanikiem pamięci.

Ryby

Ryby lubią wynagradzać sobie zły dzień popijając alkohol. Choć wydawałoby się, że może mieć to opłakane konsekwencje, to w przypadku tego znaku zodiaku złe dni nie przytrafiają się im zbyt często, dlatego też nie zdarza się to nagminnie.

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona zdecydowanie należą do grupy tych osób, które nie wyobrażają sobie imprezy bez alkoholu. Lubią dobrą zabawę i towarzystwo, z którym będą mogły “chlapnąć” więcej. Alkohol pomaga im zrelaksować się po ciężkim dniu, czy przykrym zdarzeniu. Warto zwrócić na to uwagę, aby później nie żałować.

Udostępnij: