Osoby o tych imionach kłamią jak z nut! Sprawdź, czy do nich należysz!

Jeżeli zajrzymy do księgi imion możemy wyciągnąć z niej wiele informacji. Jak się okazuje, nie trzeba sięgać po wykrywacz kłamstw, aby przekonać się, czy ktoś ma wobec nas czyste intencje. Jeżeli wierzyć w to, co napisane jest w księdze imion, niektórzy mogą się poszczycić niechlubną skłonnością do niemówienia zawsze prawdy. Należysz do tej grupy?

Wystarczy zapytać o imię, a następnie sięgnąć po księgę imion, aby przekonać się, z kim mamy do czynienia. Choć wiadomo, że trzeba owe zapiski traktować z przymrużeniem oka, to być może jest w tym sporo prawdy. Przekonajcie się, które osoby o poniższych imionach mogą nie być w stosunku do nas uczciwe.

Kobiece imiona

1. Iwona
Kobiety o tym imieniu mają skomplikowany charakter i są pełne sprzeczności. Ciężko jest im zaufać, co powoduje, że same nie wzbudzają zaufania. Iwony często mają skłonność do wymyślania oraz intryg, oraz nieuczciwych zagrań.
2. Laura
Choć kobiety o tym imieniu są otwarte na nowe wyzwania i nie boją się nowości, to niechętnie dzielą się zdobytą wiedzą z innymi. Często same dodają kilka słów od siebie, co czasami może zmienić kontekst przekazywanej wiadomości. Lubi, kiedy inni podziwiają jej inteligencję, nawet kosztem kłamstwa.
3. Klaudia
Kobiety o tym imieniu, choć często dopuszczają się do kłamstwa, to są święcie przekonane, że robią to dla dobra innych. Wymagają bardzo wiele od samych siebie i nie zawsze ich dobre intencje kończą się po ich myśli, co powoduje, że same zaplątują się w pajęczynie własnych kłamstw.
4. Lena
Leny mają to do siebie, że są bardzo gadatliwe, a co za tym idzie, gubią się w tym co mówią. Często opowiadają historie, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Potrafią doskonale owinąć sobie kogoś wokół palca, a swoimi historiami niejednokrotnie pokazały, że są w stanie zrobić wiele, aby ktoś zwrócił na nie uwagę.
5. Sylwia
Choć Sylwie są bardzo towarzyskie i energiczne, oraz otaczają się gronem wielu osób, to tak naprawdę ciężko je poznać. Uwielbiają dodać do niektórych historii swoje dwa grosze, byle tylko trochę się zabawić. Choć są otwarte na ludzi, to tak naprawdę mało kto je tak naprawdę zna.

Męskie imiona

1. Jakub
Jakub dość często posuwa się do nieczystych zagrań, choć jak sam często podkreśla, brzydzi go kłamstwo i oszustwo. Nagminnie podporządkowuje wiele rzeczy według własnego widzimisię. Niemniej jednak wszystkie cechy Jakuba, które można zaliczyć do negatywnych znikają w rodzinnych relacjach.
2. Robert
Robert często wyobraża siebie jako bohatera, który ma moc ratowania najbliższych, a jego priorytetem jest założenie rodziny, dla której będzie wzorem do naśladowania. Wymaga od innych przestrzegania zasad, których sam nie jest w stanie uszanować. Często sam, zamiast wykonywać swoje obowiązki wybiera piwo z kolegami, bo przecież przez to świat się nie zawali.
3. Dominik
Mężczyźni o tym imieniu choć kłamią, to są to niewinne kłamstewka. Należą do typu tych mężczyzn, którzy najchętniej zasiedliby w domu przed komputerem.Nie wymagają zbyt wiele od życia. Choć spędzą dzień na patrzeniu w monitor, to jego znajomi i tak otrzymają całkowicie innych obraz spędzenia przez niego dnia, włącznie z wolontariatem, co oczywiście nie jest prawdą.
4. Paweł
Pawły uwielbiają wokół siebie tworzyć wymyślony świat. Kiedy chcą zaimponować kobiecie posuną się nawet do najgorszych kłamstw, a co najgorsze będą w nie dalej brnąć. Co więcej, wymyślane przez niego historie są tak realistyczne, że ciężko odróżnić, co w nich jest prawdą, a co zwykłym kłamstwem. Zdecydowanie Paweł to mistrz w swoim fachu, jeżeli chodzi o kłamanie.
5. Roman
Romki to fajni mężczyźni i kłamią tylko w momencie, kiedy wymaga tego sytuacja. Nie chcąc nikogo zranić posuwają się w ostateczności do kłamstwa. Ciężko jednak przekonać go, że czasami najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa.

Udostępnij: