Ezoterycy są wręcz pewni, że imię odpowiada za wiele cech naszego charakteru. Tym samym stworzyli listę imion, które ich zdaniem piją najwięcej napojów wyskokowych. Zobacz, czy należysz do tej grupy.

Imię to znak identyfikacyjny każdego z nas. Czy w takim razie z innym imieniem bylibyśmy innymi ludźmi? Jeżeli wierzyć w to, co mówią ezoterycy, każdy z nas otrzymując dane imię, niemal automatycznie otrzymuje również poszczególne cechy charakteru. Niemniej jednak warto pamiętać, że każdy może zmienić swój los, a wszystko zależy od naszej silnej woli. Sprawdź, które imiona według ezoteryków mają największą słabość do alkoholu.

Imiona żeńskie

Marlena

Kobiety o tym imieniu mogą pochwalić się sporym poczuciem humoru, energią i już od dzieciństwa wiedzą, że są wyjątkowe. Lubią dobrą zabawę i nie odmówią sobie rozrywki. Niemniej jednak na przyjemności pozwalają sobie dopiero po pracy, kiedy mogą poświęcić czas tylko dla siebie.

Magdalena

Magdy mają to do siebie, że nigdy się nie nudzą, nawet same ze sobą. Ciągle są w ruchu, a w ich życiu ciągle coś się dzieje. Są pewne siebie i wierzą, że poradzą sobie w każdej sytuacji. Lubią też spędzać wieczory z lampką wina oraz przebywać w gronie znajomych, gdzie nie odmawiają alkoholu, jednak wszystko z umiarem.

Katarzyna

Kaśki nie znoszą samotności i chętnie przebywają wśród ludzi. Są życzliwe, towarzyskie i mają wokół siebie wielu przyjaciół. Lubią się dobrze zabawić, jednak nie przesadzają, kiedy wiedzą, że wymaga tego sytuacja.

Agnieszka

Agnieszki potrzebują do życia adrenaliny. Nie lubią nudy i zawsze wybierają zawód, który zapewni im emocje. Lubią kontakty z ludźmi i chętnie przebywają w towarzystwie znajomych. Podczas towarzyskich spotkań nie odmówią drinka, jednak zawsze wiedzą, kiedy powiedzieć dość.

Danuta

Danki, choć są optymistkami i nigdy nie tracą nadziei, to los często rzuca im kłody pod nogi. Są chętne do zabawy i cieszą się sympatią innych. Alkohol nie jest im potrzebny do życia, jednak nie odmawiają, kiedy nadarzy się sytuacja do spędzenia czasu z lampką wina i przyjaciółmi.

Imiona męskie

Andrzej

Mężczyźni o tym imieniu są cholerykami o szczerym usposobieniu. Są skłonni do działania i refleksji. Lubią jednak sięgać po alkohol, kiedy na ich drodze pojawi się problem. Niemniej jednak wiedzą, kiedy przestać i wziąć sprawy w swoje ręce.

Bartłomiej

Często zbyt gwałtownie reagują na zmianę sytuacji i niejednokrotnie zdarzało im się osiągać cel na siłę. Nie trzeba ich długo namawiać na towarzyskie spotkanie, jednak potrafią rozgraniczyć zabawę od obowiązków. Alkohol nie jest im potrzebny, aby dobrze się bawić, jednak nie widzą przeszkód, aby po niego sięgnąć.

Jacek

Mężczyźni o tym imieniu mają specyficzne poczucie humoru. Cenią sobie życie rodzinne, ale nie zapominają o życiu towarzyskim. Kiedy już spotykają się w gronie znajomych, są w centrum uwagi i wówczas nie wylewają za kołnierz.

Jakub

Kuby mają to do siebie, że potrzebują uczestniczyć w wielu wydarzeniach naraz. Lubią doradzać, kontrolować i cały czas coś zmieniać, bo inaczej czują się niepotrzebni. Często niepowodzenia i smutki topią w alkoholu, jednak szybko potrafią wrócić na dobre tory.

Marcin

Mężczyźni o tym imieniu są bardzo towarzyscy i niestali w swoich postanowieniach. Choć nie odmówią wspólnej imprezy, to często najchętniej spędziliby czas w samotności z dala od innych. Jak piją to piją, jednak wiedzą, kiedy powiedzieć dość i zrobić sobie dłuższą przerwę od napojów wyskokowych.

Robert

Mężczyzna o tym imieniu nie ma zbyt silnej woli i szybko ulega wpływom towarzystwa. Choć zdarza się, że impreza go poniesie, to zawsze spada na cztery łapy. Alkohol nie przeszkadza mu w tym, aby odnieść sukces, a jego pewność siebie odwraca uwagę od nałogów, na które jest podatny.

Udostępnij:

Sklep