Imiona, które przynoszą szczęście

Niektórzy przy wyborze imienia dla dziecka kierują się przepowiedniami i zabobonami. Istnieje bowiem lista imion, które w życiu mają przynosić szczęście jego posiadaczom!

Edmund

Imię to pochodzi od słów, które oznaczają szczęśliwy, pomyślny, bogaty. Samo przez się rozumie się, że jego posiadaczowi fortuna powinna sprzyjać dużo bardziej, niż pozostałym. Osoba o tym imieniu jest zazwyczaj indywidualistą, nie podąża za wyznaczonymi trendami. Cechuje się odwagą, ma zdolności przywódcze. Jest honorowy i sprawiedliwy, nie boi się sporów, a jeśli nie ma racji, potrafi przyznać się do błędu.

Faustyna

Samo imię Faustyna oznacza – ta która jest szczęśliwa. W związku z tym, jego posiadaczka może liczyć na szczególną przychylność losu. Swoim szczęściem chce dzielić się z innymi, w związku z czym chętnie angażuje się w pomoc. Odważnie kroczy przez życie, ma mocny temperament, ale potrafi nad nim panować. W wyrażaniu uczuć jest bardzo ostrożna. Wszystko dlatego, że boi się zranienia i odtrącenia.

Aleksander

Niemal każdy Aleksander jest bardzo ciekawy świata. Wyróżnia się hartem ducha i inteligencją. Zdecydowanie wyróżnia się spośród tłumu. Sukces zawodowy ma niemal murowany, bowiem wspinaczka po szczeblach kariery nie wymaga od niego niemal wcale wysiłku. Dużo wymaga nie tylko do siebie, ale także innych. Karierę rozważnie dzieli z życiem osobistym, które często jest bardzo barwne.

Beata

Imię Beata wywodzi się od słów błogosławiony, szczęśliwy. Co za tym idzie, jego posiadaczka może spodziewać się przychylności fortuny. Odważnie kroczy przez życie, przy czym towarzyszy jej łut szczęścia. Jednakże, na to składa się również ciężka praca, której się nie boi. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, lecz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdemu może zaufać. Broni swoich racji, lecz zdecydowanie woli unikać konfliktów.

Udostępnij: