Horoskop na Pełnię Księżyca 8 listopad 2022! „Mroźny Księżyc” zapewni burzę emocji!

8 listopada na niebie będzie widniał „Mroźny Księżyc”. Nie da się ukryć, że jest to wyjątkowa pełnia, która może sprawić, że poczujemy się rozchwiani emocjonalnie. W tym roku zjawisko to dodatkowo zbiegnie się z inną astronomiczną atrakcją, a będzie nią zaćmienie ziemskiego satelity. Przekonaj się, co czeka Twój znak zodiaku tego wyjątkowego dnia.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Baran

Barany za wszelką cenę będą chciały być traktowane sprawiedliwie, co może spowodować nieporozumienia i problemy w życiu prywatnym oraz zawodowym. Najpierw jednak musicie popatrzeć sami na siebie, aby nie oceniać swoich bliskich lub współpracowników niesprawiedliwie.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Byk

Byki mogą poczuć się przytłoczone otaczającą ich rzeczywistością. W waszym życiu ostatnio dużo się dzieje? Właśnie teraz jest dobry moment, żeby nieco odpocząć i poświęcić czas na swoje zainteresowania. Jeżeli skończysz narzekać, na pewno skorzystają na tym również Twoi bliscy.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Bliźnięta

Bliźnięta będą naładowane emocjami. Jeżeli tylko uda się wam je stłamsić, wiele na tym zyskacie. Choć w ciągu dnia nie dacie nic po sobie poznać, to wieczorem emocje, które ukrywacie, mogą wyjść na wierzch. Warto ten czas spędzić w domu i nie rzucać się w oczy.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Rak

Raki mogą liczyć na dobre samopoczucie. Mroźna Pełnia nie wpłynie na wasze samopoczucie, jednak zdecydowanie poprawi wasz humor. Nie będziecie mogli odgonić się od ludzi, którzy będą potrzebowali waszego towarzystwa. Uśmiech nie będzie schodził wam z ust.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Lew

Lwy mogą być niespokojnie i będą odczuwać niepokój. Może wam towarzyszyć uczucie, że zdarzy się coś złego. Trzymajcie nerwy na wodzy i nie wyobrażajcie sobie złych rzeczy, bo tylko wtedy one się wam nie zdarzą.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Panna

Mroźna Pełnia pozytywnie wpłynie na osoby spod znaku Panny. Będziecie pełni energii i wigoru oraz dobrego humoru. To dobry czas na zakończenie niedokończonych spraw. Weźcie sprawy w swoje ręce, a wszystko pójdzie po waszej myśli.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Waga

Wagi mogą stracić cierpliwość. Nie dajcie się wyprowadzić z równowagi, bo możecie żałować swojego zachowania. Lepiej unikajcie stresujących sytuacji i nie podejmować ważnych decyzji. Tylko spokój pomoże wam przetrwać ten trudny czas.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku - Skorpion

Skorpion będzie spragniony towarzystwa innych ludzi. Trudno będzie mu wytrzymać tylko w swoim towarzystwie, jednak musicie uważać na plotki. Pamiętaj, że choć w każdej jest ziarno prawdy, to nie przekazujcie jej dalej. Możecie na tym stracić.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Strzelec

Strzelce będą rozkojarzone. Mroźna Pełnia sprzyja spontanicznym decyzjom, dlatego też śmiało możecie zaufać własnej intuicji. Gwiazdy wam sprzyjają, dlatego nie macie się o co martwić. To będzie dobry moment, aby w końcu zrobić coś tylko dla siebie.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Koziorożec

Koziorożce mogą się spodziewać niespodziewanego. Czeka was wiele nowości, które mogą spowodować zarówno uśmiech na waszej twarzy, jak i łzy. Nie przekraczajcie granic, a wszystko ułoży się po waszej myśli.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Wodnik

Wodniki mogą być przytłoczone nadmiarem obowiązków i emocjami, które będą w was buzować. Mroźna Pełnia zapewni wam istny rollercoaster. Nie duście złych emocji w sobie, tylko skorzystajcie z pomocy przyjaciela. Narzekanie nic wam nie da. Natomiast z poważnymi rozmowami wstrzymajcie się do końca Mroźnej Pełni.

Horoskop na Mroźną Pełnię w Byku-Ryby

Ryby to jeden z tych znaków zodiaku, dla którego Pełnia Księżyca zawsze działa pozytywnie. Tym razem również możesz liczyć na to, że gwiazdy będą ci sprzyjać. Pozwól, aby to właśnie Mroźny Księżyc kierował twoimi emocjami, a nie pożałujesz. To idealny czas, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Udostępnij: