Nie żyje Mateusz Murański! Zagrał w „IO” i „Lombardzie”. Miał 29 lat!

Znany aktor i uczestnik gal Fame MMA i High League nie żyje. Szokujące informacje dotarły do mediów 8 lutego. Co było powodem śmierci 29-latka?

Kim był Mateusz Murański?

Aktor urodził się w 1994 roku. Mateusz Murański znany był widzom z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, a także w ostatnim czasie zagrał epizodyczną rolę kibica w filmie „IO” Jerzego Skolimowskiego. Ponadto znany był większości jako zawodnik gal freak fightowych Fame MMA oraz High League.

Zadebiutował w oktagonie dwa lata temu i wówczas walczył z Arkadiuszem Tańculą. W sumie Murański w walkach freak fightowych zawalczył dziewięć razy.

Nie żyje Mateusz Murański

Szokująca informacja dotarła do mediów 8 lutego. Głos w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego zabrała Prokuratura Okręgowa w Gdańsku:  

“W dniu dzisiejszym (8 lutego) pojawiło się zgłoszenie ujawnienia zwłok w mieszkaniu. Zwłoki zostały ujawnione przez członka rodziny mężczyzny, który nie mógł się z nim skontaktować. Zaniepokojony pojechał do mieszkania. Na miejscu wykonywane były czynności z udziałem biegłego. Nie stwierdzono działania osób trzecich. Przyczyny śmierci do ustalenia w trakcie sekcji zwłok” - przekazała rzecznik prokuratury, Grażyna Wawryniuk.

Ciało 29-latka znalazł członek jego rodziny, gdyż nie mógł się skontaktować z Murańskim. Jak do tej pory nie ustalono przyczyny śmierci, jednak wykluczono udział osób trzecich

"O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich"

Udostępnij: