Nie żyje 20-letni bohater programu Polsatu

Zmarł Stanisław Rzepka, bohater polsatowskiego reality-show pt. „Górale”. Uczestnik programu miał zaledwie 20 lat. Informację o jego śmierci przekazała zrozpaczona rodzina 20-latka.

Kim był Stanisław Rzepka?

Stanisław Rzepka był uczestnikiem jednego z programów typu reality-show emitowanych na platformie Polsat Play. W programie bali udział mieszkańcy południowej Polski, zamieszkujący tereny górskie, którzy pokazywali widzom, jak wygląda ich życie, zwyczaje i kultura.

Fani programu „Górale” poznali Stanisława Rzepkę jako Staszka, który pasjonował się końmi. W reality-show podkreślał swoją ogromną miłość do tych zwierzaków. Potrafił nawet żartować ze swojej pasji:

Różnica między kobietą a koniem jest taka, że jak wchodzę do stajni, to koń się zawsze śmieje i się cieszy. A jak to baby, one zawsze humory mają...

Staszek podkreślał, że jego ukochana musi także być miłośniczką koni, gdyż w przeciwnym razie nie zrozumie jego pasji:

Moja dziewczyna musi kochać konie, tak jak ja je kocham. Bo jak nie, to nic z tego nie będzie. A tak, jak będzie kochała konie, to będzie pozwalać mi przy nich siedzieć. A jak nie będzie ich kochała, to awantury będą non stop.

Nie żyje Stanisław Rzepka

Niestety w czwartkowy wieczór na profilu na Facebooku Domu Pogrzebowego Jabłoński pojawił się nekrolog informujący o śmierci młodego gwiazdora polsatowskiego reality-show. 20-latek odszedł 23 lutego.

Ostatnie pożegnanie Stanisława Rzepki odbędzie się 25 lutego. Msza Św. Żałobna rozpocznie się o godzinie 12:30 po czym ciało 20-letniego Staszka odprowadzone zostanie w miejsce wiecznego spoczynku.

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2023 r. odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek, Stanisław Rzepka – czytamy w nekrologu.

Rodzinie zmarłego składamy ogromne wyrazy współczucia.

Udostępnij: