Znany wokalista zamordowany przez żonę! Wśród ofiar także teść i syn! Córka walczy o życie

Do straszliwej zbrodni doszło w Stanach Zjednoczonych. Z rąk żony zginął Steve Cain, który był wokalistą metalowego zespołu Critical Khaos. Nieoficjalnie media podają, że artysta był ofiarą potrójnego morderstwa popełnionego przez żonę. Zginął także syn oraz jego teść. Córka walczy o życie w szpitalu.

O tragicznych wydarzeniach donoszą zagraniczne media. Portal „Loudwire” poinformował, że do tej straszliwej zbrodni doszło 2 marca 2023 roku. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła fanami zespołu Critical Khaos. Według nieoficjalnych informacji żona lidera thrash metalowego zespołu najpierw miała zastrzelić Steve Caina, następnie zabiła swojego syna Ethana i ojca Williama. Następnie sama targnęła się na życie.

Do mediów dotarła informacja, iż kobieta próbowała także zastrzelić córkę Samanthę, jednak strzał nie okazał się śmiertelny. Dziewczyna trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Jak czytamy, do tego makabrycznego czynu miała ją doprowadzić sytuacja finansowa. Rodzinie z powodu długów zajęto dom i groziła im eksmisja.

Oświadczenie zespołu Critical Khaos

Zespół metalowy, w którym wokalistą był Steve Cain, 19 maja miał zagrać koncert w Madison Theater. Było to jedno z większych marzeń Caina i mimo jego śmierci pozostali członkowie grupy zdecydowali się wystąpić, gdzie będą supportować grupę Otep. Jak podkreślili, chciał on tego bardziej, niż ktokolwiek, dlatego też chcą spełnić jego marzenie.

Mamy nadzieję, że wszyscy sobie jakoś dzisiaj dają radę... To jest coś, o czym Steve marzył, zanim został nam odebrany. Rozmawialiśmy o tym koncercie jak o czymś przełomowym. By stanąć na tej samej scenie, co zespoły, których jesteśmy fanami. A teraz był na to nasz czas. Chciał tego bardziej niż ktokolwiek z nas... Cieszymy się, że możemy jednak spełnić jego marzenie i zagrać ten koncert ku jego pamięci- brzmi oświadczenie zespołu, w którym liderem był zamordowany Steve Cain.

Bliscy i znajomi zdecydowali się zorganizować zbiórkę pieniędzy na leczenie dziewczyny, która wciąż przebywa w szpitalu w stanie krytycznym.

Udostępnij: