Narzeczona Murańskiego opublikowała niepokojące nagranie: „Spotkamy się i będzie jak dawniej"

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła opinią publiczną. Z nagłym odejściem 29-latka wciąż nie może poradzić sobie jego narzeczona. Kobieta zamieściła w sieci wzruszające nagranie, na którym pokazała swojego ukochanego.

8 lutego 2023 roku media przekazały szokujące informacje o śmierci aktora znanego z serialu Lombard. Życie pod zastaw. Mateusz Murański zmarł w wieku zaledwie 29 lat. Ciało mężczyzny znalezione zostało w jego mieszkaniu i jak się później okazało, pierwszy Mateusza znalazł jego tato Jacek Murański, który próbował reanimować syna i od razu zadzwonił po karetkę.

Chociaż w mediach wielokrotnie spekulowano, że powodem, dla którego "Muran" zmarł, było przedawkowanie, rodzina aktora ostro zdementowała te pogłoski. Po dwóch dniach od śmierci mężczyzny przeprowadzona została sekcja zwłok, która wykazała, że przyczyną śmierci 29-latka była niewydolność oddechowo-krążeniowa.

Zobacz także: Jacek Murański w pierwszym wywiadzie po śmierci syna -„Boli mnie, że pamięć po Mateuszu jest hańbiona”

Narzeczona Murańskiego opublikowała film z Mateuszem

Jak wiadomo, Mateusz Murański od dłuższego czasu związany był z Karoliną Wolską. Para była już zaręczona i poważnie myślała o wspólnej przyszłości.

Gdy media obiegła informacja o nagłej i niespodziewanej śmierci aktora, jego narzeczona nie komentowała tragicznych wydarzeń. Dopiero po miesiącu kobieta zdecydowała się przerwać milczenie i przyznała, że nie radzi sobie z całą sytuacją. Narzeczona "Murana" wyznała, że boli ją to, w jaki sposób ludzie komentują śmierć Mateusza.

Od śmierci mężczyzny minęły już ponad dwa miesiące. Niedawno Karolina zamieściła na Tik Toku Mateusza archiwalne nagranie z ukochanym. Opis pod filmem rozrywa serce.

Nie mogę żyć bez Ciebie, bez tego uśmiechu, bez tych oczu, bez Twojego śpiewania dla mnie w aucie. I tego pytania: 'Podobało Ci się?'. Twoja K. Spotkamy się i będzie jak dawniej. Obiecuję Ci to i sobie – podpisała nagranie narzeczona Murańskiego

Spora część internautów próbowała podtrzymać na duchu kobietę, ale znaleźli się i tacy, którzy zaczęli niepokoić się stanem narzeczonej 29-latka

Mam nadzieję, że ta kobieta ma wsparcie bliskich, cierpienie wylewa się między wierszami

Karola tęsknota nigdy nie zniknie, ale musisz być silna – komentują internauci

Zdjęcie Narzeczona Murańskiego opublikowała niepokojące nagranie: „Spotkamy się i będzie jak dawniej" #1

Udostępnij: