Wojciechowska nie wytrzymała po publikacji zdjęć paparazzi: "To był nasz prywatny, intymny czas"

Jeden z tabloidów zamieścił na swoim portalu zdjęcia Martyny Wojciechowskiej, która spędzała czas z rodziną na plaży. Podróżniczka w końcu nie wytrzymała i zamieściła mocny wpis na swoim Instagramie, w którym zrugała dziennikarzy i paparazzi.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska to niewątpliwie jedna z najbardziej lubianych i podziwianych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. Swoją karierę telewizyjną gwiazda rozpoczęła prawie dwadzieścia lat temu.

Wojciechowska od lat prowadzi swój cykl w TVN – „Kobieta na krańcu świata”, gdzie bohaterkami programu są niezwykłe kobiety z różnych części świata.

Ponadto, Martyna prowadził także swój kanał na You Tubie „Dalej Martyna Wojciechowska”, który mimo, że cieszył się sporą popularnością wśród fanów gwiazdy, to został zawieszony, o czym podróżniczka poinformowała na początku kwietnia.

ZOBACZ TAKŻE: Wojciechowska żegna się z fanami

Na brak pracy Wojciechowska z pewnością nie może narzekać. Aktualnie podróżniczka jest prezeską Fundacji UNAWEZA, która w ostatnim czasie zajmowała się projektem „MŁODA GŁOWY”.

Ponadto, kilka ostatnich miesięcy Martyna spędziła na nagrywaniu kolejnych odcinków do cyklu „Kobieta na krańcu świata”. Premiera nowych odcinków programu odbędzie się 3 września w stacji TVN. 

Wojciechowska nie wytrzymała po publikacji jej roznegliżowanych zdjęć

Po intensywnym czasie w końcu dziennikarka znalazła trochę czasu na odpoczynek i wybrała się z córką nad Bałtyk. Niestety, czas który miał być dla Wojciechowskiej relaksem, zakłócony został przez wścibskich fotografów.

Zdjęcie zrobione przez najprawdopodobniej paparazzi zamieścił jeden z tabloidów, co rozwścieczyło Wojciechowską. Martyna nie kryła oburzenia i zamieściła na swoim Instagramie mocny wpis:

"Du** na plaży! Ten przełomowy i jakże ważny dla ludzkości news pojawił się dziś w 'mediach'. Serio?! Od lat konsekwentnie unikam ścianek, chyba że pojawienie się tam jest związane z moją pracą. Rzadko też pokazuję kadry ze swojego życia prywatnego" – zaczęła podróżniczka.

"Jestem osobą medialną? Tak. Ale jestem też zwykłą kobietą, mamą, która chce spokojnie wyjechać na wakacje z córką, zjeść obiad w restauracji i leżeć spokojnie na plaży w stroju kąpielowym, do cholery. Bo w czym innym można się opalać nad morzem? To był nasz prywatny, intymny czas. Co każdy z nas może z tym zrobić?"

Pod opublikowanym postem pojawiło się wiele komentarzy osób ze świata show-biznesu, którzy doskonale wiedzą, że czuje Wojciechowska…

Udostępnij: