Sandra Kubicka ma stan przednowotworowy: “Przepłakałam całą noc”

Modelka przekazała swoim obserwatorom złą wiadomość na temat swojego stanu zdrowia. Sandra Kubicka poinformowała, jaką usłyszała diagnozę, po odebraniu wyników z cytologii...

Choroba Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka poprzez swoje media społecznościowe wielokrotnie informowała swoich obserwatorów na temat swojego stanu zdrowia. Modelka od dłuższego czasu zmaga się z zespołem policystycznych jajników, o czym głośno mówiła. Poprzez to schorzenia Sandra miała problemy z regularnymi miesiączkami, a także zmagała się ze sporymi wahaniami wagi. 

W związku z chorobą, modelka jest pod stałą opieką lekarza, a także regularnie wykonuje badania, w tym cytologię. Niestety, wyniki ostatniego badania nie są najlepsze, o czym Sandra poinformowała swoich obserwatorów. 

Sandra Kubicka ma stan przednowotworowy

Partnerka Barona zamieściła w swoich social mediach wpis, w którym przekazała informację na temat swojego złego stanu zdrowia. Kubicka napisała, że mimo iż jest młoda, to cytologię wykonuje co 4 miesiące ze względu na to, że jest w grupie wysokiego ryzyka zachorowania na raka.

Cześć, nic nie powiem, bo głos mi się nadal łamie i dalej wyję... Przepłakałam całą noc. Bardzo często słyszę: "Sandra, jesteś młoda". No właśnie. Mam 28 lat i wczoraj płakałam, zadając sobie pytanie, dlaczego to wszystko dzieje się akurat mi? Przecież jestem taka młoda

Sandra poinformowała, że dzwonił do niej lekarz i wyniki jej ostatniej cytologii są złe i wskazują na stan przednowotworowy szyjki macicy i od dzisiaj zaczyna leczenie: 

Zadzwonił do mnie wczoraj mój lekarz. Wyniki cytologii wróciły złe... Robię cytologię co cztery miesiące, dlatego, że jestem w grupie wysokiego ryzyka. Dzięki temu, że robię je często, złapaliśmy "dziada" w odpowiednim momencie. Mam stan przednowotworowy szyjki macicy. Od dzisiaj zaczynam leczenie. 

Zdjęcie Sandra Kubicka ma stan przednowotworowy: “Przepłakałam całą noc” #1

Modelka zaapelowała do innych kobiet, aby mimo młodego wieku badały się regularnie: 

Badajcie się często, nawet jeśli jesteście młodzi i nic was nie boli. Stany nowotworowe wykryte w odpowiednim momencie mogą być wyleczone. Taki też mam plan. Wyleczyć to.

Trzymamy mocno kciuki za zdrowie Sandry!

Udostępnij: