Gdzie spoczął Mateusz Murański? Partnerka 29-latka zdradziła…

W lutym tego roku tragicznie zmarł Mateusz Murański, który miał wiele planów na przyszłość, w tym wspólne życie z ukochaną Karolą Wolską. Teraz dziewczyna 29-latka zdecydowała się odpowiedzieć na kilka pytań obserwatorów swojego profilu na Instagramie. Jej odpowiedź odnośnie do pochówku młodego “Murana” zaskakuje.

Śmierć Mateusza Murańskiego

Po śmierci Mateusza Murańskiego pojawiły się kontrowersje związane z przyczyną zgonu 29-latka, które zostały ostatecznie wyjaśnione jako ostre zaburzenia krążeniowo-oddechowe. Muran zmarł 8 lutego 2023 roku.

Mateusz Murański był znanym zawodnikiem w środowisku freak-fightowym, a swoją ostatnią walkę miał stoczyć na gali Fame MMA w lutym br. Niestety, nie doczekał się tej okazji. Grał także w filmach i serialach i całe życie stało przed nim otworem. 

Po śmierci jego ojciec Jacek Murański wyznał, że Mateusz planował założyć rodzinę i oświadczyć się Karolinie Wolskiej, swojej partnerce życiowej. Po jego śmierci Karolina stała się aktywna na mediach społecznościowych, często wspominając o życiu z Mateuszem.

Jednakże pojawiło się pytanie dotyczące miejsca pochówku Mateusza Murańskiego, na które Karolina udzieliła zaskakującej odpowiedzi. Dodajmy, że do tej pory w mediach nie pojawiły się informacje zdradzające datę i miejsce pogrzebu 29-latka. Tym bardziej wpis Karoli Wolskiej zaskakuje.

Gdzie znajduje się grób Mateusza Murańskiego?

Ukochana Murana na pytanie, dotyczące miejsca pochówku 29-latka odpowiedziała, że nie można odwiedzić jego grobu, ponieważ takiego miejsca pochówku nie ma.

Czy grób Mateusza można gdzieś odwiedzić?

Nie można, bo nie ma takiego miejsca - czytamy na Instagramie Wolskiej.

Zdjęcie Gdzie spoczął Mateusz Murański? Partnerka 29-latka zdradziła… #1

Ta tajemnicza odpowiedź wywołała wiele spekulacji i teorii wśród internautów, którzy zastanawiają się, co mogło się stać po śmierci 29-latka. Jednakże Karolina nie wyjaśniła, co dokładnie miała na myśli. Być może w przyszłości poznamy więcej informacji na ten temat.

Warto przypomnieć także wypowiedź Jacka Murańskiego. Ojciec młodego Murana w jednym z wywiadów podkreślił, że “to nie będzie pogrzeb, ale ceremonia”, czym nie da się ukryć zasiał jeszcze więcej ciekawości.

Ale to nie będzie pogrzeb, lecz ceremonia. Mateusz był pełnym radości człowiekiem i na pewno by chciał, żeby ta ceremonia miała w sobie też dużo optymizmu…

Udostępnij: