Doda pokazała ciążowy brzuszek i ogłosiła nowinę!

Dorota Rabczewska do tej pory zapewniała, że nie zamierza mieć dzieci. Artystka zaskoczyła jednak szokującym zdjęciem na swoim Instagramie, na którym pozuje z mocno zaokrąglonym brzuszkiem!

Kariera Doroty Rabczewskiej

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych wokalistek w polskim show-biznesie. Piosenkarka obecna jest na polskim rynku muzycznym od ponad 20 lat i wciąż cieszy się sporą popularnością. Przez wszystkie lata swojej kariery Doda zyskała spore grono odbiorców, którzy wiernie towarzyszą swojej idolce podczas koncertów.

Nie da się ukryć, że Dorota ma wyjątkową więź ze swoimi fanami i dzięki temu obecnie może pochwalić się jednym z największych fan clubów w Polsce.

Nie da się ukryć, że Rabczewska stale zaskakuje swoich odbiorców i robi to, jak mało kto w polskiej branży muzycznej.

Doda pokazała ciążowy brzuszek

Artystka doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę i tym razem ponownie to zrobiła. Rabczewska zamieściła na swoim profilu zdjęcie, na którym pozuje z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem! Tym postem Doda zszokowała swoich fanów, którzy przez chwilę myśleli, że ich idolka naprawdę jest w ciąży.

Jak się jednak okazuje wspomniane wyżej zdjęcie zostało zamieszczone nie bez powodu. Artystka tym sposobem chciała ogłosić premierę swojego nowego singla.

Fani piosenkarki będą mieli okazję posłuchać nowego utworu na żywo podczas najbliższego koncertu swojej idolki:

Mój najnowszy singiel „mama” Usłyszycie na trasie Aquarii już jutro🌙🔥 Nie mogę uwierzyć ,że najważniejszy koncert w moim życiu za 34 h…… - napisała Doda pod zamieszczonym zdjęciem.

Nowa piosenka „Mama” jest śpiewana w języku angielskim i ma szczególny przekaz, gdyż skierowana jest do kobiet, które podobnie jak Doda, nie chcą być mamami. Artystka zaznaczyła w tekście, że każde dziecko powinno być chciane i kochane.

 

Pod zamieszczonym postem pojawiło się sporo komentarzy od internautów. Niektórzy przyznają, że dali się nabrać na ciążę artystki, a inni gratulowali Dodzie pięknego utworu ze szczególnym przekazem.

Udostępnij: