Beata Tyszkiewicz wraca na ekran!

To wspaniała wiadomość dla miłośników talentu wspaniałej aktorki, Beaty Tyszkiewicz. 85-letnia artystka wraca na ekrany, po długiej nieobecności w świecie show-biznesu. Gdzie będziemy mogli j a zobaczyć?

O Beacie Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz to bez wątpienia jedna z najznakomitszych gwiazd polskiego kina.Aktorka zagrała z niezliczonej ilości produkcji filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Gwiazda wystąpiła między innymi w “Zemście” z 1956 roku, gdzie wcieliła się w postać Klary. Ponadto zagrała w takich produkcjach jak: “Popioły”, “Samson”, “Marysia i Napoleon”, “Niemcy”, Listy do M.”, “Nie kłam, kochanie”, “Ryś” i wiele innych. 

Oprócz tego Tyszkiewicz przez 13 lat była jurorką jednego z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych “Taniec z Gwiazdami”. 

W ostatnim czasie aktorka zrezygnowała z pracy i zniknęła ze świata show-biznesu. Jej córka, Karolina Wajda, co jakiś przekazywała informacje o stanie zdrowia swojej mamy. 

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się niepokojące wiadomości o tym, że wielka dama polskiego kina nie jest w najlepszej formie. Jednakże w sierpniu tego roku, tuż przed 85-tymi urodzinami, Karolina Wajda przekazała, że jej mama córka czuje się znacznie lepiej i pozytywnie jest nastawiona do świata: 

Ma w sobie mnóstwo radości życia. Widzi świat w pozytywnych barwach mimo niedogodności wieku. Jest w świetnej formie umysłowej i nie brakuje jej poczucia humoru. Żałuję, że tylko ja tak na co dzień mogę z niego korzystać, bo wciąż nie chce się do mnie przeprowadzić - opowiedziała Karolina Wajda. 

Beata Tyszkiewicz powraca na ekrany!

Wiele wskazuje na to, że artystka rzeczywiście dużo lepiej się czuje w ostatnim czasie.  Jak informują źródła, Tyszkiewicz powróci na ekrany! 

Ostatnim filmem, w którym pojawiła się aktorka w 2018 roku nosi tytuł “Studniówka@”. Teraz, jak podaje “Świat Gwiazd”, 85-latka powróci na ekran w roli dubbingowej. Pani Beata udzieli bowiem głosu w animowanej produkcji pt. “Na mój pogrzeb w czerwonej sukience przyjdź”

Beata Tyszkiewicz ma pojawić się w nowym filmie i po długiej przerwie zdecydowała się przyjąć ofertę. Będzie to produkcja animowana, gdzie zgodziła się użyczyć głosu jednej z postaci. Roboczy tytuł animacji brzmi "Na mój pogrzeb w czerwonej sukni przyjdź'- przekazał tabloid. 

Źródło okładka: Autorstwa Cezary Piwowarski - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=43651461

Udostępnij: