Courtney Cox przerwała milczenie po śmierci Matthew Perry'ego. Jej słowa wyciskają łzy

Od śmierci Matthew Perry'ego minęło już ponad dwa tygodnie. Dopiero teraz aktorzy, którzy przez lata grali z aktorem w popularnym sitcomie, powoli zaczynają przerywać milczenie. Po tym, jak Matt Le Blank zamieścił na swoim profilu wzruszający wpis, milczenie postanowiła przerwać także Courtney Cox, która w "Przyjaciołach" grała ukochaną Chandlera Binga.

Śmierć Matthew Perry'ego

Pod koniec października media zelektryzowała smutna wiadomość o śmierci utalentowanego aktora Matthew Perry'ego.

Aktor większości widzów dał się zapamiętać dzięki roli Chandlera Binga w kultowej produkcji "Przyjaciele". Matthew Perry przez wiele lat walczył z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Aktor chciał przerwać z nałogami i wielokrotnie udawał się na odwyki. W końcu udało się i Perry wydał nawet swoją biografię, w której opisał nie tylko to, jak wygląda praca na planie serialu, a także przedstawił, jak walczył z trwającym wiele lat uzależnieniem.

54-letni aktor znaleziony został w jacuzzi na swoim tarasie. Po śmierci wykonano sekcję zwłok, ale szczegółowego raportu z badań toksykologicznych, można spodziewać się dopiero za kilka tygodni.

Courtney Cox wspomina Matthew Perry'ego. Jej słowa wyciskają łzy

Courtney przez wiele dni nie komentowała publicznie śmierci swojego bliskiego przyjaciela. W miniony poniedziałek na oficjalnym profilu aktorki pojawił się pierwszy wpis, w którym serialowa Monika wspomina Matthew Perry'ego. Jak wyznała, jest bardzo wdzięczna za chwile, które z nim spędziła i tęskni za nim każdego dnia.

Jestem taka wdzięczna za każdą chwilę z Tobą Matty i tęsknię za Tobą każdego dnia.

Aktorzy z "Przyjaciół" pracowali ze sobą na planie przez 10 lat. Courtney podkreśliła, że przez ten czas przeżyli wiele wyjątkowych chwil, ale póki co podzieli się ze swoimi fanami jedną ze swoich ulubionych.


Kiedy współpracujesz z kimś tak blisko jak ja z Matty'm są tysiące chwil, którymi chciałabym się podzielić. Na razie jedna z moich ulubionych.

Serialowa Monika przypomniała o pamiętnej scenie, kiedy Monika i Chandler spędzili ze sobą wspólną noc w Londynie. To dzięki publiczności scenarzyści zdecydowali, że będzie to początkiem ich miłości w serialu.

Aby dać trochę historii, Chandler i Monika mieli mieć jedną noc w Londynie. Ale dzięki reakcji publiczności stało się to początkiem ich miłosnej historii.

Courtney wspomniała, że przed tym, jak zaczęli kręcić scenę, Matthew wyszeptał jej do ucha żart. Jak przyznała, robił tak bardzo często.

W tej scenie, zanim zaczęliśmy kręcić, wyszeptał mi śmieszną kwestię do powiedzenia.
Często robił takie rzeczy. Był zabawny i miły

Matthew Perry zmarł 28 października w wieku zaledwie 54 lat. Jego śmierć wciąż jest szokiem nie tylko dla rodziny i bliskich, a także wiernych fanów, którzy już zawsze kochać go będą za niezapomnianą rolę w kultowym serialu "Przyjaciele".

Zdjęcie Courtney Cox przerwała milczenie po śmierci Matthew Perry'ego. Jej słowa wyciskają łzy #1

Zdjęcie Courtney Cox przerwała milczenie po śmierci Matthew Perry'ego. Jej słowa wyciskają łzy #2

Zobacz także: Wzruszająca melodia z pogrzebu Matthew Perry'ego rozczuliła serca wszystkich!

Udostępnij: