Nie żyje gwiazdor „Królowych życia”!

Media obiegła smutna wiadomość o nagłej śmierci Gabriela Seweryna, gwiazdora "Królowych życia". „Versace” z Głogowa zmarł w wieku 56 lat! 28 listopada mężczyzna nagle trafił do szpitala. Gdy lekarzom udało się ustabilizować jego stan, niespodziewanie doszło do zatrzymania krążenia. Nie udało się ocalić jego życia…

  Nie żyje Gabriel Seweryn, gwiazdor „Królowych życia”!

  Media obiegła smutna wiadomość o nagłej śmierci Gabriela Seweryna, gwiazdora "Królowych życia". 28 listopada mężczyzna nagle trafił do szpitala. Gdy lekarzom udało się ustabilizować jego stan, niespodziewanie doszło do zatrzymania krążenia. Śmierć mężczyzny potwierdziła Eva Todorov z Głogowskiego Szpitala Specjalistycznego, w rozmowie z portalem „glogow.naszemiasto.pl”.

  „Doszło do nagłego zatrzymania krążenia”

  W komunikacie napisano:

  „Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny".

  Przyczyna śmierci nie jest na razie znana

  Projektant futer nazywany „Versace z Głogowa” zmarł nagle w wieku 56 lat. Na razie nie znana jest przyczyna śmierci Gabriela Seweryna. Nie zdecydowano jeszcze o zleceniu sekcji zwłok.

  Kim był Gabriel Seweryn?

  Na stronie życiorysy.pl możemy przeczytać kim był gwiazdor.

  Gabriel Seweryn urodził się 11 lipca 1967 roku, był polskim projektantem futer i celebrytą.  Gabriel był absolwentem szkoły zawodowej na profilu ciastkarz-cukiernik. Jednak bardzo szybko zdał sobie sprawę z tego, że jego prawdziwą pasją jest moda i zaczął uczęszczać do Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Ukończył studia na kierunku projektant ubioru.

  W latach młodości Gabriel próbował swoich sił w konkursach piękności. Wziął udział w wyborach na Mistera Polski, gdzie zajął 4 miejsce. Kilka lat po ukończeniu studiów założył własny butik z projektowanymi przez siebie futrami, a wkrótce zaczął organizować pokazy mody, na których prezentował swoje dzieła. Seweryn odniósł bardzo duży sukces, a jego kreacje noszą znane polskie gwiazdy. Prowadził dwa sklepy, w których zaopatrywały się gwiazdy. Jeden z nich umiejscowiony jest w Głogowie, natomiast drugi w Warszawie.

  Karierę w show biznesie rozpoczął w 2016 roku, gdy zaczął występować w reality show Królowe życia wraz ze swoim życiowym partnerem Rafałem Grabiasem, z którym był związany od ponad 18 lat.

   

  Udostępnij: