Nie żyje słynna gwiazda filmów dla dorosłych! Miała 36 lat…

Zmarła Kagney Linn Karter. Gwiazda filmów dla dorosłych odeszła w wieku 36 lat. Informacje o jej śmierci przekazał amerykański serwis TMZ, który powołał się na informacje podane przez przyjaciół. Według ich relacji 36-latka odebrała sobie życie.

Kim była Kagney Linn Karter?

Kagney Linn Karter urodziła się 28 marca w 1987 roku. Jej kariera rozpoczęła się od zmysłowych tańców w lokalach rozrywkowych w Saint Joseph w stanie Missouri. W roku 2007, została wyróżniona przez firmę Déjà Vu Consulting, Inc. Następnie, przeniosła się do Kalifornii, gdzie rozwinęła swoje umiejętności aktorskie i muzyczne. Współpraca z agencją LA Direct Models w Los Angeles oraz sesje fotograficzne z Holly Randall były kolejnymi krokami w jej karierze.

Zdjęcie Nie żyje słynna gwiazda filmów dla dorosłych! Miała 36 lat… #1

W 2008 roku Kagney wkroczyła do świata filmów dla dorosłych, debiutując w scenie z Johnnym Sinsem dla produkcji Naughty America. Później pojawiła się w takich filmach jak Big Titty Moms 3 (2008) i She's Got Big Boobs 1 (2008). W kwietniu 2009 roku zyskała tytuł najpopularniejszej aktorki na portalu FreeOnes.com, notując 145 tysięcy wyświetleń w czerwcu.

W ciągu swojej kariery Kagney współpracowała z licznymi prestiżowymi studiami filmowymi. Stała się również rozpoznawalną twarzą na okładkach wielu magazynów, w tym „Hustler” i „Penthouse”, a także została uwieczniona w foto-książce Holly Randall pt. Erotic Dream Girls.

Wystąpiła również w parodii popularnej gry Grand Theft Auto jako Dirty Burger Kagney i wzięła udział w dokumentalnym filmie telewizyjnym o branży autorstwa Jasona Massota, gdzie pojawiła się obok znanych aktorów.

W 2014 roku została uznana za jedną z “najlepszych aktorek filmów dla dorosłych” na świecie w rankingu hiszpańskiego portalu 20Minutos. W 2015 roku publicznie oskarżyła Chrisa Browna o nękanie i próbę wymuszenia na niej kontaktów seksualnych, co zaowocowało głośnym sporem medialnym.

W 2017 roku Kagney zaprezentowała swoje umiejętności wokalne w świątecznym singlu „A Lonely MILF On Christmas”, wydanym przez Brazzers, do którego powstał również klip.

Nie żyje Kagney Linn Karter

Informację o śmierci gwiazdy filmów dla dorosłych przekazał portal TMZ, powołując się na informacje przekazane przez bliskich aktorki. Kagney Linn Karter zmarła 15 lutego w czwartek w swoim domu w Cleveland. Według relacji przyjaciół, gwiazda filmów dla dorosłych targnęła się na swoje życie.  

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje polski aktor znany z „M jak miłość”

Po śmierci Karter jej bliscy zorganizowali zbiórkę pieniędzy po to, aby mama zmarłej gwiazdy mogła zorganizować pogrzeb swojej córce. Jako cel postawiono kwotę 8 tysięcy dolarów. 

Jak otrzymać pomoc będąc w depresji?

Jeśli znajdujesz się w stanie depresji, istnieje wiele form pomocy, które mogą wesprzeć Cię w tym trudnym czasie:

1. Porozmawiaj z kimś zaufanym: 

Rozmowa z przyjaciółmi, rodziną lub inną bliską Ci osobą może przynieść ulgę i poczucie zrozumienia.

2. Skontaktuj się z profesjonalistą: 

Psycholog, psychoterapeuta czy psychiatra są w stanie zaoferować profesjonalne wsparcie i pomoc w leczeniu depresji. Mogą zaproponować terapię indywidualną, grupową, a w niektórych przypadkach także leczenie farmakologiczne.

3. Telefony zaufania i linie wsparcia: 

Wiele organizacji oferuje anonimowe i dostępne 24/7 linie wsparcia, gdzie wykwalifikowani konsultanci mogą zaoferować pocieszenie, poradę lub informację, jak zdobyć dalszą pomoc:

  • 116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godzinach 14–22
  • (22) 855 44 32 – Ośrodek Interwencji Kryzysowej – pomoc psychiatryczno-pedagogiczna, czynny 7 dni w tygodniu całodobowo
  • (22) 484 88 01 – Antydepresyjny Telefonia Zaufania fundacji ITAKA, czynny cały tydzień z wyjątkiem soboty, godziny dostępne na stronie stopdepresji.pl
  • (22) 594 91 00 – Antydepresyjny Telefon Forum Przeciwko Depresji, czynny w każdą środę i czwartek od 17 do 19

 

4. Zdrowy tryb życia: 

Regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta, dbałość o sen i unikanie substancji psychoaktywnych mogą pozytywnie wpłynąć na samopoczucie.

5. Grupy wsparcia: 

Udział w grupach wsparcia, gdzie można spotkać osoby borykające się z podobnymi problemami, może pomóc w poczuciu zrozumienia i akceptacji.

6. Edukacja: 

Zrozumienie depresji, jej objawów, przyczyn i sposobów radzenia sobie może pomóc w lepszym zarządzaniu stanem zdrowia.

 

Udostępnij: