Nie żyje znany Tiktoker! „Szalony Karol” odszedł w wieku 28 lat!

Smutne wieści obiegły media w czasie Wielkanocy. W wieku zaledwie 28 lat zmarł popularny twórca internetowy!

„Szalony Karol” odszedł w wieku 28 lat!

Karol Pęciak, bardziej znany jako "Szalony Karol", nie żyje. Z pochodzenia Gryfinianin i popularny tiktoker zmarł niespodziewanie w nocy z 29 na 30 marca. Wiadomość o jego śmierci przekazała jego matka.

Mam bardzo smutną wiadomość. Dziś w nocy odszedł nasz syn Karol. Proszę o modlitwę — poinformował portal Gryfińska.pl, przekazując słowa mamy tiktokera, Anny Pęciak.

Dzieciaku wróć — skomentowała zrozpaczona matka Karola.

Nie żyje znany Tiktoker

Karol Pęciak zyskał rozgłos głównie dzięki swoim filmikom na platformie TikTok, gdzie był rozpoznawany pod pseudonimem "Szalony Karol". W tych krótkich nagraniach przedstawiał swój codzienny życiowy chaos w zabawny sposób, a często można było zobaczyć na nich również jego mamę, co dodawało im uroku.

„Słyszę, jak tyka”. Karol zmagał się z ciężką chorobą

Karol Pęciak  28 lutego pojawił się w studiu szczecińskiego oddziału radia Eska, opowiadając o swojej książce pt. "Sztuczna zastawka serca, czyli życie z zegarkiem".

Młody człowiek przyznał, że zmaga się z przewlekłymi chorobami serca, które znacząco wpływają na jego życie. Regularnie dzielił się tym także w sieci, a jego treści cieszyły się dużą popularnością, osiągając nawet 2,5 miliona odtworzeń.

Karol Pęciak opowiadał o swoim "życiu z zegarkiem", opisując, jak sztuczna zastawka, którą wszczepili mu lekarze, pomaga mu funkcjonować i wydłużyć życie.

ZOBACZ TAKŻE: Unikaj wypowiadania tych słów w Wielką Sobotę! Mogą zadziałać jak klątwa!

Słyszę, jak tyka […] To jest najbardziej skupiające uwagę w moim życiu, a tak poza tym muszę przyjmować leki rozrzedzające krew do końca życia i jedynie przez to muszę unikać sportów, w których mogę mieć obrażenia od skaleczeń do otwartych złamań, przy których mógłbym się wykrwawić – opowiedział Karol o swojej chorobie dla radia Eska.

Jaka była przyczyna jego śmierci?

Na ten moment nie są znane bezpośrednie przyczyny śmierci tiktoker'a, ale możliwe, że związane były one z jego problemami zdrowotnymi. Jego zszokowani fani składają rodzinie kondolencje, wyrażając wsparcie i współczucie.

Udostępnij: