Nie żyje 29- letnia gwiazda TikToka!

Media obiegła smutna wiadomość o niespodziewanej śmierci 29-letniej gwiazdy TikToka. Eva Evans znana z urody, kreatywności i poczucia humoru, rozwijała swoją karierę w świecie mediów. Odeszła nagle, pozostawiając bliskich w żałobie!

Tragiczne wieści! Nie żyje 29- letnia aktorka i gwiazda TikToka!

Media obiegła smutna wiadomość o niespodziewanej śmierci 29-letniej gwiazdy TikToka Ewy Evans. Jej konto na TikToku śledziło ponad 300 tys. użytkowników, a Na Instagramie udało jej się zgromadzić niemal 30 tysięcy obserwatorów. W sieci aktywnie dzieliła się swoim życiem w Nowym Jorku z perspektywy początkującego filmowca.

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z Gwiazdami 14": Słowa Krzysztofa Ibisza oburzyły fanów Kaźmierskiej!

Ewa Evans osiągnęła również sukces jako producentka serialu "Club Rat" na platformie Prime Video, w którym również występowała. Ponadto miała okazję współpracować z takimi gwiazdami jak Miley Cyrus, przy jej teledysku, oraz brała udział w projekcie reklamowym dla Diora.

Zdjęcie Nie żyje 29- letnia gwiazda TikToka! #1

Informacje o jej śmierci przekazała rodzina

Tragiczną wiadomość o śmierci 29-letniej gwiazdy TikToka, Ewy Evans, ogłosiła jej rodzina. O nagłym odejściu poinformowała pogrążona w żałobie siostra:

Wczoraj moja rodzina otrzymała wiadomość, że zmarła nasza słodka, cudowna, kreatywna, troskliwa i zabawna Eva, moja piękna siostra. Po 24 godzinach nadal znajduję się w ciągłym cyklu zaprzeczania i akceptacji, więc wiem, jak niewiarygodna i trudna będzie ta wiadomość. W najbliższy wtorek, 23 kwietnia, wieczorem na dolnym Manhattanie odbędzie się uroczyste pożegnane Evy. Szkoda, że ​​me jej teraz obok mnie, ona znalazłaby lepsze słowa, by opisać to, co czuję — poinformowała zrozpaczona siostra TikTokerki.

Przyczyna tego nagłego odejścia pozostaje na razie nieznana. Nie da się jednak ukryć, że jej śmierć była szokiem dla najbliższych. Rodzinie i przyjaciołom Ewy składamy najszczersze kondolencje!

 

Udostępnij: