Nie żyje były partner Weroniki Książkiewicz. Miał 59 lat

Zmarł Krzysztof Latek, czeski biznesmen oraz były partner aktorki Weroniki Książkiewicz i ojciec jej syna Borysa.

Kim był Krzysztof Latek? 

Krzysztof Latek urodził się 9 kwietnia 1965 roku. Był czeskim biznesmenem. Rozpoznawalny w świecie show-biznesu stał się w 2008 roku, gdy zaczął spotykać się ze znaną aktorką Weroniką Książkiewicz. Związek tej pary wzbudzał zainteresowanie ze względu na sporą różnicę wieku - 16 lat. Owocem tej miłości jest syn Borys. Niestety, zaledwie trzy miesiące po jego narodzinach para rozstała się. Relacja Weroniki i Krzysztofa nie należała do najłatwiejszych, jednak w ostatnim czasie ich stosunki  znacznie się poprawiły. 

W ostatnim czasie ich relacje były naprawdę bardzo dobre. Borys miał regularny kontakt z tatą, Weronice zależało, by syn posiadał męski wzorzec. 

Nie żyje były partner Weroniki Książkiewicz

Jeden z portali przekazał tragiczne informacje na temat śmierci Latka. Biznesmen zmarł nagle 10 czerwca, a wiadomość o jego śmierci jako pierwszy przekazał jeden z portali plotkarskich, który informację miał od przyjaciółki Weroniki Książkiewicz: 

Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną śmierci. Wśród znajomych ta wiadomość wzbudziła szok i niedowierzanie

Jak się okazuje Latek zmarł nagle. Nie chorował i prowadził bardzo aktywny tryb życia. Nic nie zwiastowało tej tragedii: 

Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku. Wspiera ją przyjaciółka, Marta Dąbrowska. Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna. Borys ma dopiero 14 lat, potrzebuje taty 

Przyjaciółka Książkiewicz przekazała, że najtrudniejszym momentem dla aktorki było przekazanie tych tragicznych informacji synowi: 

Teraz o niczym innym nie myśli, jak tylko o jego dobru. Jak dalej wychowywać chłopca, by nie odczuł on traumy? Bardzo wszyscy współczujemy Weronice i Borysowi 

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego KRzysztofa składamy wyrazy współczucia. 

Zdjęcie Nie żyje były partner Weroniki Książkiewicz. Miał 59 lat #1

Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie w świecie show-biznesu doszło do wielu przedwczesnych śmierci. Kilka dni temu odeszła Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka Kiepska z kultowego serialu “Świat według Kiepskich”. Ponadto zmarła także 69-letnia Barbara Sienkiewicz, która osierociła dwójkę małych dzieci. 10 czerwca w tragicznym wypadku zginął 55-letni operator filmowy, Arkadiusz Tomiak. 

Udostępnij: