Narodziny gwiazdy – poruszająca scena, której nie zobaczysz w filmie!

„Narodziny gwiazdy” w reżyserii Bradleya Coopera stał się niesamowitym filmowym hitem. Film z 2018 roku podbił serca widzów i do tej pory wywołuje ogromne emocje. Nagrodzony Oscarem oraz Złotym Globem film otrzymał nie tylko dobre opinie od widzów, ale również od krytyków filmowych, którzy byli zachwyceni pracą.

Piosenki

Nie tylko historia, ale również piosenki umieszczone w filmie zasługują na dużą uwagę. Obecnie każdy doskonale zna niesamowity utwór „Shallow”, który stał się główną piosenką filmu. Utwór był również prezentowany między innymi podczas rozdawania Oscarów. Nawet wtedy Lady Gaga oraz Bradley Cooper stworzyli niesamowitą atmosferę na scenie.

Zdjęcie Narodziny gwiazdy – poruszająca scena, której nie zobaczysz w filmie! #1

Wspólne wykonywanie utworów nie było jednak łatwym zadaniem. Bradley Cooper specjalnie na potrzeby filmu nauczył się śpiewać, oczywiście przy ogromnej pomocy Lady Gagi. Piosenkarka natomiast pisała piosenki, które następnie były wykorzystywane do nagrania duetu. Udało jej się również namówić Coopera, aby piosenki były nagrywane na żywo. Dlaczego? Oddaje to lepszy i naturalny efekt niż piosenki śpiewane z playbacku. Oboje zatem mieli przed sobą ogrom wyzwań, ale jak możemy to zauważyć podczas występów, utwór „Shallow” do tej wywołuje emocje, które ciężko zrozumieć.

Zdjęcie Narodziny gwiazdy – poruszająca scena, której nie zobaczysz w filmie! #2

Wycięta piosenka

Okazuje się jednak, że jedna z piosenek nie została uwzględniona w filmie i nie możemy jej zobaczyć na ekranach. Piosenka „Clover” również jest śpiewana na żywo i wprowadza w zupełnie inny świat. Nie została jednak umieszczona w oryginalnej wersji filmu, a jedynie w rozszerzonej, dlatego że nie wpływa w żaden sposób na losy bohaterów. Mimo wszystko utwór również łapie za serce, a więc warto go zobaczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=OydWktXLW4E

Udostępnij: