Pełne akcji, napięcia i bardzo wciągające. Pasjonujące kryminalne zagadki, tajemnice sprzed lat, nieuchwytni przestępcy i dobrzy oraz źli gliniarze. Właśnie takie są seriale o stróżach prawa! Przedstawiamy zestawienie tych najlepszych, które koniecznie musisz obejrzeć.

Przedstawiamy najlepsze seriale o policjantach i detektywach!

„Detektyw”

Każdy sezon tego serialu to inna, wciągająca historia kryminalna. To zdecydowanie wyróżnia tę produkcję na tle podobnych seriali!

W pierwszym sezonie poznajemy historię dwóch detektywów Martina Harta (Woody Harrelson) i Rustego Cohle`a (Matthew McConaughey), którzy w latach 90-tych prowadzili śledztwo w sprawie makabrycznego rytualnego morderstwa. Ich drogi się rozeszły, do momenty gdy okauzje się że 2012 roku popełniono podobną zbrodnię. Martin i Rust opowiadają nowym śledczym o dawnym śledztwie i swoim życiu, wracając przy tym do bolesnych wspomnień.

„Sherlock”

To uwspółcześniony, wciągający serial oparty na powieściach Arthura Conana Doyle’a. Analityczny umysł Sherlocka wraz ze zdrowo rozsądkowym podejściem Watsona to przepis na rozwiązanie nawet najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Choć mężczyźni różnią się od siebie właściwie wszystkim, to dzięki swoim zdolnością tworzą niezrównany duet. Serial warto obejrzeć też ze względu na gwiazdorską obsadę. Sherlocka Holmesa gra Benedict Cumberbatch, a jego pomocnika Johna Watsona- Martin Freeman.

“Outsider”

To historia błyskotliwego detektywa, który prowadzi sprawę makabrycznej śmierci chłopca. Tajemnicze i nietypowe okoliczności zbrodni sprawiają, że detektyw Ralph Anderson, postanawia włączyć do sprawy znaną z nietypowych metod pracy detektywkę Holly Gibney. Czy uda im się rozwiązać tę przerażającą zagadkę?

„Cormoran Strike”

To serial na podstawie powieści kryminalnych bestsellerowej autorki J.K. Rowling. Weteran wojenny Cormoran Strike powraca z Afganistanu i zakłada agencję detektywistyczną w Londynie. Jego cenne umiejętności pozwalają mu rozwiązywać zagadki, z którymi nie radzi sobie policja. Towarzyszy mu błyskotliwa i piękna asystentka Robin.

„Prawo ulicy”

Ten policyjny serial opowiada o grupie policjantów z Baltimore, którzy wypowiadają wojnę lokalnym narkotykowym bossom. Nieustraszeni policjanci zawsze stoją po stronie prawa i zrobią wszystko, aby przestępcy odpowiedzieli za swoje zbrodnie.

DZ

Udostępnij:


Sklep


Zobacz więcej

subscribe img