Polski film familijny „Za duży na bajki” niespodziewanie stał się hitem na całym świecie! Podbił rankingi „TOP 10” filmów w różnych zakątkach globu. Dowiedz się więcej o nowej produkcji Netfliksa i sprawdź, dlaczego warto ją obejrzeć!

„Za duży na bajki” nowym hitem Netfliksa!

„Za duży na bajki” to polski film familijny, który w ostatnim czasie stał się numerem jeden wśród najpopularniejszych filmów nieanglojęzycznych na Netliksie, na całym świecie. W ubiegłym tygodniu (18-24 lipca) film znalazł się w rankingu „Top 10” na 38 lokalnych rynkach w różnych zakątkach globu.

Film w czołówce „Top 10” na 38 rynkach na całym świecie

Największą popularność film zdobył w Europie, w takich krajach jak: Chorwacja, Islandia, Łotwa, Litwa, Malta, Niderlandy i Polska, w obu Amerykach w: Argentynie, na Bahamach, w Boliwii, Brazylii, Chile, Kolumbii, w Azji: na Cyprze, w Jordanii, Turcji i w Afryce: w Kenii.

„Za duży ma bajki”- o czym jest ten film?

„Za duży ma bajki” w reżyserii Kristoffera Rusa, to film skierowany nie tylko do dzieci, ale do całej rodziny. Życie głównego bohatera Waldka wypełnione jest grami komputerowymi, a jego głównym życiowym „pirytetem” jest wygrana w turnieju gamingowym. Rozpieszczany przez mamę Tereskę chłopiec nie ma żadnych obowiązków i nawet nie spodziewa się, że niebawem będzie musiał nauczyć się radzić sobie sam…

W jego życiu następuje prawdziwa rewolucja, gdy jego mama poważnie choruje i trafia do szpitala. Chłopiec zostaje pod opieką ekscentrycznej i nieprzewidywalnej ciotki. Ciotka Mariolka wprowadza nieznaną mu dotąd dyscyplinę i narzuca na jego barki nowe obowiązki, fundując Waldkowi prawdziwy obóz przetrwania. Jak się okazuje, będzie to dla niego najcenniejsza życiowa lekcja!

W rolach głównych: po raz pierwszy na ekranie Maciej Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska. W towarzystwie takich gwiazd jak Karolina Gruszka, Dorota Kolak i Andrzej Grabowski.

Przeczytaj, zanim obejrzysz!

Film jest ciepłą, rodzinną opowieścią o tym, co w życiu najważniejsze. Powstał na podstawie powieści dla młodzieży, autorstwa Agnieszki Dąbrowskiej, o tym samym tytule. To historia pełna przygód, zaskakujących zwrotów akcji, która odpowiada o tym, co tak naprawdę w życiu najważniejsze: przyjaźni, miłości i rodzinie.

Aktorka Karolina Gruszka, występująca w roli mamy Waldka, zachęca czytelników do sięgnięcia po tę pozycję:

W dobrych opowieściach możemy przejrzeć się jak w lustrze. A potem spojrzeć na swoje życie na nowo. Podobnie jak Waldek, każdy z nas potrzebuje czasami kogoś życzliwego, kto w odpowiednim momencie doda nam wiary w siebie i odwagi. Czytajcie, ta książka doda Wam mocy!

Udostępnij:

Sklep