„Alba” podbiła serca widzów Netflixa. Oto WCIĄGAJĄCE produkcje w podobnym klimacie!

Widziałeś hiszpański dramat Netfliksa „Alba”? Mamy dla Ciebie propozycje równie wciągających filmów i seriali, od których nie sposób się oderwać! Te produkcje poruszą Cię do głębi!

  „Alba” podbiła serca widzów Netflixa. Oto WCIĄGAJĄCE produkcje w podobnym klimacie! „Alba”

  Nie widziałeś jeszcze serialu? Dowiedz się, o czym jest! „Alba” to hiszpański dramat, który zadebiutował na Netfliksie latem 2022 roku i od razu podbił serca widzów na całym świecie. To poruszająca historia młodej dziewczyny, która pewnego razu budzi się na plaży ze śladami gwałtu, lecz w ogóle nie pamięta poprzedniej nocy. Potem dowiaduje się, że gwałcicielami byli koledzy jej chłopaka...

  „Niewiarygodne”

  Nastolatka Marie Adler zgłasza na policję, że została zgwałcona we własnym domu przez włamywacza. Stróże prawa i bliskie jej osoby wmawiają jej, że przedstawiona przez nią wersja zdarzeń brzmi niewiarygodnie. W końcu dziewczyna już nie jest pewna, czy to co się zdarzyło było jawą, czy snem, więc odwołuje zeznania. W ustaleniu prawdy pomagają jej dwie zdeterminowane policjantki.

  „30 lat później”

  To belgijski thriller, który opowiada o grupie bliskich przyjaciół z młodości, którzy ponownie spotykają się na wspólnym wyjeździe 30 lat po tym, jak w ich kręgu doszło do ataku na tle seksualnym. Paczka znów jest razem, jednak czy dramatyczne zajścia sprzed lat na pewno zostały wyjaśnione?

  „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”

  To historia Ani, młodej dziennikarki z Nowego Jorku, która prowadzi na pozór idealne życie u boku ukochanego mężczyzny. Gdy szykuje się do ślubu i awansu w pracy, kontaktuje się z nią reżyser filmu dokumentalnego, zmuszając do konfrontacji z przeszłości, o której wolałaby zapomnieć. Okazuje się, że Ani przeżyła strzelaninę w prywatnym liceum, do którego uczęszczała. Jednak to nie jedyny sekret, jaki skrywa… Kobieta w młodości padła ofiarą brutalnego gwałtu i to ze strony swoich szkolnych kolegów. Zmusza ją to do spojrzenia w oczy mrocznej prawdzie, która po latach do niej powraca i może zrujnować całe jej życie.

  „Co kryją jej oczy”

  Ten mroczny thriller Netflixa wciągnie Cię bez reszty. Louise, samotna matka nawiązuje romans ze swoim szefem. W międzyczasie poznaje jego żonę Adelę, z którą niespodziewanie się zaprzyjaźnia. Wówczas jej życie przybiera niespodziewany obrót, nic już nie jest takie jak wydawało się na początku, a ona zostaje wciągnięta w wir tajemnic i nadprzyrodzonych wydarzeń.

  ZOBACZ TAKŻE: 7 najlepszych filmowych hitów na Boże Narodzenie

  Udostępnij: