„Wednesday” jest hitem Netfliksa! Czy powstanie drugi sezon popularnego serialu?

„Wednesday” to nowy serial Netfliksa, który opowiada o Rodzinie Adamsów, leczy tym razem fabuła skupia się na mrocznej nastolatce Wednesday, córce Mortici i Gomeza. Serial niemal od razu zyskał rzesze fanów i odniósł ogromy sukces, przekraczając barierę miliarda obejrzanych godzin! Czy powstanie drugi sezon?

  „Wednesday – o czym jest ten serial?

  Serial „Wednesday” szturmem podbił serca widzów platformy Netflix. To owoc wyobraźni Tima Burtona i przepełniona zjawiskami paranormalnymi detektywistyczna opowieść o mrocznej nastolatce. Wednesday próbuje przystosować się do nowej szkoły z internatem, zapanować nad swoimi mocami i równocześnie powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę.

  W tytułową rolę wciela się niesamowita Jenna Ortega. W obsadzie serialu znalazło się mnóstwo gwiazd, m.in. Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie i Christina Ricci.

   

  „Wednesday” jest hitem Netfliksa!

  Serial od razu zyskał rzesze fanów i podbił serca widzów na całym świecie. Odniósł ogromy sukces, przekraczając barierę miliarda obejrzanych godzin ( do tej pory zanotowano ich aż 1,022,190,000). „Wednesday” to trzeci serial, któremu udało się to osiągnąć, oprócz tej produkcji na podium są jeszcze tylko „Stranger Things” i „Squid Game”. 

  Wednesday- czy będzie drugi sezon?

  Netflix jak na razie nie potwierdził drugiego sezonu, ale to wydaje się formalnością. Zresztą twórcy od początku przyznawali, że mieli w głowie plany na kontynuację serialu. Świadczą o tym, nie tylko rekordowe wyniki oglądalności, ale także fakt, że finał pierwszej serii pozostawia otwarte drzwi do kontynuowania historii głównej bohaterki.

  Wszystko wskazuje na to, że historia będzie mieć ciąg dalszy!

  Według portalu Deadline finalizowane jest zamówienie na kolejne odcinki, więc wszystko wskazuje na to, że drugi sezon pojawi się na platformie.

  Niestety nie stanie się to tak szybko, a fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Można założyć, że nowy sezon nie pojawi się w 2023 roku. Przewiduje się za to, że może trafić na ekrany końcem 2024 roku. 

  ZOBACZ TAKŻE: Szef Netfliksa zachwycony polską produkcją! Zapowiada dalsze inwestycje

  Udostępnij: