„Pokolenie IKEA” – zobacz zwiastun polskiego filmu erotycznego

"Pokolenie Ikea" to ekranizacja bestsellerowej książki o tym samym tytule, autorstwa Piotra C. Zobacz zwiastun pierwszego polskiego filmu erotycznego dla panów (i nie tylko)!

  Powstaje ekranizacja bestsellerowej książki

  „Pokolenie Ikea” to bestsellerowa książka, autorstwa Piotra C. Autor popularnego bloga o relacjach damsko- męskich oraz książek „Pokolenie Ikea. Kobiety", "Brud", "# TO O NAS", czy "ROMAN(S)", w ironiczny sposób snuje „opowieść o ludziach, którzy pracują po to, aby spłacać kredyty, rozczarowani rygorystycznym, sprzedanym za namiastki szczęścia życiem”.

  Opowiada o pokoleniu lat 70., które zmaga się z dzisiejszym, dynamicznym trybem życia i dąży do lepszej przyszłości, pragnąc żyć lepiej niż ich rodzice. Stres i pęd sprawia, że czarna strona życia ich pochłania.

  Niezobowiązujący seks, praca w korpo, kredyt- o tym będzie film!

  Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum.  

  Podążając za cynicznym i hedonistycznym bohaterem, wnikamy w świat przygodnego seksu, szybkich randek i jednonocnych romansów serwowanych nam przez aplikacje internetowe. Film w bezpruderyjny sposób portretuje ludzi, których łatwy dostęp do dóbr nauczył, że wszystko można tanio i bezrefleksyjnie zastąpić – komputer, meble, mieszkanie, a nawet związek.

  ZOBACZ TAKŻE: Jak sprawdzić wierność partnera? Zajmie to tylko kilka sekund

  „Pokolenie Ikea” wkrótce w kinach! Zobacz pierwszy zwiastun

  Premiera filmu już 3 marca 2023 roku w kinach. W sieci właśnie zadebiutował pierwszy zwiastun filmu „Pokolenie Ikea”!

  Co jeszcze wiemy o produkcji?

  Reżyserem i scenarzystą filmu jest Dawid Gral. Zdradza, o czym będzie produkcja:

  Najważniejszymi inspiracjami dla "Pokolenia Ikea" są filmy "Don Jon" (reż. Joseph Gordon-Levitt, 2013) i "Dziennik Bridget Jones" (reż. Sharon Maguire), które pod płaszczykiem płytkiej komercji i nasyconych kolorami obrazków ukryły przesłanie społeczne dotyczące związków. Twórczość Piotra C. obrazuje zmiany w relacjach damsko-męskich w Polsce na przestrzeni ostatnich lat.

  W rolach głównych zobaczymy Bartosza Gelnera w roli Piotra i Michalinę Olszańską jako Olgę. W obsadzie znaleźli się również: Majka Jeżowska, Paweł Małaszyński, Jan Aleksandrowicz-Kraśko, Sławomir Mandes, Mateusz Dymidziuk, Dagmara Bryzek, Adrianna Izydorczyk, Zuzanna Galewicz i Marta Bryła.

   

  Udostępnij: