„Korpo, kredyt, szybki seks- czyli duże miasto w pigułce”- Zobacz zwiastun „Pokolenie Ikea”!

„Pokolenie Ikea” to opowieść o randkowaniu, seksie, ale i miłości. Sceny erotyczne nie są w nim wyłącznie ozdobnikami – twórcy mówią o seksualności i życiu współczesnych młodych dorosłych z odwagą i szczerością. Zobacz zwiastun filmu!

  „Pokolenie Ikea” – o czym będzie ten film?

  KORPO, KREDYT, SZYBKI SEKS, CZYLI DUŻE MIASTO W PIGUŁCE 

  „Pokolenie Ikea” to niezwykle zabawny, pełen emocji i zaskakujący film, który zabierze widzów w podróż przez nieznane, pełne sprzeczności tereny współczesnej młodości. Pokazuje świat, w którym żyjemy, bezpruderyjnie i z perspektywy, w której nie zabraknie ironicznego humoru i ciętego komentarza doskonale znanego fanom książki i bloga „Pokolenie Ikea” autorstwa Piotra C.

  Tak o swoim filmie na blogu pisze Piotr C.:

  Będą błyskotliwe dialogi, Warszawa pełna wysokościowców i szybkich uczuć, noce bez zobowiązań, a w nich piękne kobiety i cyniczni mężczyźni (a przynajmniej jeden cyniczny). Jestem przekonany, że zjawisko w „Pokoleniu Ikea” przeze mnie opisywane jest nie tylko aktualne. Jest właśnie jeszcze bardziej aktualne niż wtedy.

  ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego warto być w związku z Rybą?

  Zobacz pierwszy zwiastun filmu!

  Premiera filmu już 3 marca 2023 roku w kinach. Tymczasem w sieci właśnie zadebiutował zwiastun filmu „Pokolenie Ikea”!

  Co jeszcze wiemy o filmie?

  Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum.  

  Film powstał na podstawie bestsellerowej książki, autorstwa Piotra C. Autor popularnego bloga o relacjach damsko- męskich oraz książek „Pokolenie Ikea. Kobiety", "Brud", "# TO O NAS", czy "ROMAN(S)", w ironiczny sposób opowiada o pokoleniu lat 70., które zmaga się z dzisiejszym, dynamicznym trybem życia i dąży do lepszej przyszłości, pragnąc żyć lepiej niż ich rodzice. Stres i pęd sprawia, że czarna strona życia ich pochłania.

  Kogo zobaczymy w obsadzie?

  Reżyserem i scenarzystą filmu jest Dawid Gral. W rolach głównych zobaczymy Bartosza Gelnera w roli Piotra i Michalinę Olszańską jako Olgę. W obsadzie znaleźli się również: Majka Jeżowska, Paweł Małaszyński, Jan Aleksandrowicz-Kraśko, Sławomir Mandes, Mateusz Dymidziuk, Dagmara Bryzek, Adrianna Izydorczyk, Zuzanna Galewicz i Marta Bryła.

   

  Udostępnij: