Najlepszy film roku? „Wszystko wszędzie naraz”!

Wielkim zwycięzcą tegorocznych Oscarów okazał się film "Wszystko wszędzie naraz". Obraz zdobył aż siedem statuetek, w tym dla najlepszego filmu, i zostawił konkurencję daleko w tyle! Gdzie można go obejrzeć? Sprawdź to!

  Oscary 2023: "Wszystko wszędzie naraz" pozamiatało!

  Za nami ceremonia rozdania Oscarów. Tegoroczna uroczystość była wyjątkowa, ponieważ Statuetki Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej zostały przyznane już po raz 95.!

  Bezkonkurencyjny okazał się film "Wszystko wszędzie naraz" w reżyserii Dana Kwana i Daniela Scheinerta. Na 11 nominacji twórcom udało się zdobyć aż 7 statuetek, w tym w najbardziej prestiżowych kategoriach (reżyseria, film roku, główna rola kobieca, role drugoplanowe, montaż, scenariusz). "Wszystko wszędzie naraz” zostawiło konkurencję daleko w tyle!

  „Wszystko wszędzie naraz” O czym jest ten film?

  Ekscentryczna komedia science fiction z Michelle Yeoh w roli głównej, to niezwykła opowieść, jakiej jeszcze nie było:

  Borykająca się z trudami codzienności kobieta w średnim wieku zostaje wciągnięta w szaloną przygodę, w której sama może uratować świat, eksplorując inne wszechświaty.

  Recenzje filmu są niezwykle pochlebne, nic więc dziwnego, że obraz spodobał się jury Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Na Filmweb.pl czytamy:

  Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do "multiwersum": sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście. 

  Twórcy filmu, duet Daniels, tak o nim opowiadają:

  Nie kino sztuk walki, science-fiction, superbohaterskie widowisko czy dramat społeczny, ale wszystko naraz, wymieszane w służbie jednej opowieści. Kino ze wszystkim, o wszystkim, dla wszystkich.

  Zobacz zwiastun:

  Gdzie obejrzeć film?

  Film „Wszystko wszędzie naraz” można obejrzeć już dziś! Jest dostępny na platformie Amazon Prime.

   

  Udostępnij: