Co obejrzeć na Netfliksie w kwietniu?

Nadchodzący miesiąc zapowiada się naprawdę interesująco! Na Netfliksie już za chwilę pojawią się wielkie hity, na które czekało wielu widzów. Przedstawiamy oficjalną listę premier na kwiecień 2023!

  Co obejrzeć na Netfliksie w kwietniu? „Mistrz”

  Historia legendarnego pięściarza Tadeusza "Teddy'ego" Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawia nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo.

  „Gorzko, gorzko!”

  To przezabawna historia podrywacza, który zrobi wszystko, by zdobyć serce pięknej nieznajomej. Nawet jeśli ta, już za dwa tygodnie, ma stanąć na ślubnym kobiercu, by powiedzieć „tak” innemu facetowi. W obsadzie filmu prawdziwa plejada gwiazd: Mateusz Kościukiewicz, Zofia Domalik, Agnieszka Więdłocha, Rafał Zawierucha, Edyta Olszówka, Marcin Perchuć, Anna Dereszowska, Cezary Pazura, Emilia Krakowska, Rafał Rutkowski, Tomasz Sapryk i wielu, wielu innych. Duża dawka rozbrajającego humoru, zaskakujące zwroty akcji plus nieustające emocje – to komediowy strzał w dziesiątkę i świetna zabawa dla widzów obojga płci. Przyjmijcie zaproszenie na największe polskie wesele i bawcie się, jak nigdy dotąd!

  ZOBACZ TAKŻE: Wartościowe cytaty ks. Jana Kaczkowskiego, które przynoszą nadzieję w trudnych chwilach

  „Siedmiu królów musi umrzeć”

  Film na podstawie uwielbianego przez widzów serialu „Upadek królestwa”.

  Po śmierci króla Edwarda wojownik Uhtred z Bebbanburga i jego towarzysze podróżują przez rozdartą Anglię z nadzieją, aby wreszcie ją zjednoczyć.

  „Awantura”

  Serial rozpoczyna się od incydentu przemocy drogowej między dwojgiem obcych sobie ludzi. Skory do kłótni pracownik fizyczny Danny Cho (Steven Yeun) popada w konflikt z Amy Lau (Ali Wong) – wiodącą wystawne życie kobietą sukcesu. W kolejnych odcinkach tego poruszającego i obfitującego w czarny humor serialu spór między nimi się zaognia, ukazując historię ich życia i związków.

  „Łasuch” sezon 2

  Na Netfliksie w kwietniu pojawi się drugi sezon popularnego serialu „Łasuch”:

  Uroczy chłopiec jelonek wyrusza ze swoim szorstkim opiekunem na poszukiwanie rodziny i domu w postapokaliptycznym świecie. Razem przeżywają epickie przygody.

  Pracujące mamy: sezon 7

  W kwietniu na Netfliksie obejrzymy kontynuację przezabawnej komedii o pracujących mamach z Toronto. I w tym sezonie będą starały połączyć się macierzyństwo i życie rodzinne z karierą. Czy w końcu im się to uda?

  „Firefly Lane” sezon 2

  Na Netflixa wraca obyczajowa, słodko- gorzka opowieść o dożywotniej przyjaźni Kate i Tully. W nowym sezonie pewien błąd na zawsze może rozdzielić najlepsze przyjaciółki. Czy ich relacja to przetrwa?

  Oficjalna lista premier na Netfliksie (kwiecień 2023)

  https://about.netflix.com/pl/new-to-watch

  Udostępnij: