Co oglądać w maju na HBO Max?

Maj na HBO max zapowiada się obiecująco! Przedstawiamy najlepsze filmowe i serialowe nowości, które wybraliśmy z myślą o Was! Na naszej liście na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

  Co oglądać w maju na HBO Max?

  “Hydraulicy z Białego Domu”

  Ten nowy miniserial HBO opowiada o kulisach afery Watergate. Dwaj byli agenci E. Howard Hunt (Woody Harrelson) i G. Gordon Liddy (Justin Theroux) zostają zatrudnieni do zbadania tajemniczego wycieku danych z Pentagonu. Nazywani byli „hydraulikami”, ponieważ ich celem było powstrzymanie tych właśnie przecieków. Serial w przewrotny sposób opowiada, jak agenci przypadkowo doprowadzili do obalenia prezydentury Nixona, którego to gorliwie próbowali chronić.

  "Wdowy"

  Film opowiada historię czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu, pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów, uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry.

  „Wielka” sezon 3

  Uwielbiany serial opowiadający o losach carycy Katarzyny powraca z trzecim sezonem.  Zabawna, przewrotna, absurdalna i niepoprawna politycznie opowieść porwie was bez reszty.

  Caryca Katarzyna II (Elle Fanning) i jej mąż, car Piotr III (Nicholas Hoult) próbują uratować swoje małżeństwo. Przy tym Katarzyna zyskuje światowe uznanie szerząc idee oświecenia, a Piotr próbuje odnaleźć się w roli męża i ojca, lecz cień jego własnego ojca mu na to nie pozwala.

  „Spy/Master”

  Serial szpiegowski rozgrywający się w czasach Zimnej Wojny opowiada historię Victora Godeanu (Alec Secăreanu), podwójnego agenta:

  Szczyt Zimnej Wojny. Prawa ręka i najbliższy doradca rumuńskiego dyktatora Nicolae Ceaușescu skrywa sekret. Jest podwójnym agentem, który teraz musi uciec z Rumunii i przed Ceaușescu, zanim prawda wyjdzie na jaw.  "Mariachi"

  Z powodu choroby Alzheimera Rosendo Cuevas pamięta tylko swoją młodość, kiedy był piosenkarzem. Jego żona Lucía i ich dzieci postanawiają więc użyć muzyki jako narzędzia terapeutycznego, które ostatecznie zbliża członków rodziny i zmienia ich życie.

  „Bez grzechu”

  Ten brytyjski miniserial to wciągający thriller psychologiczny pokazujący relacje między pogrążoną w żałobie matką a mężczyzną przebywającym w więzieniu za zabójstwo jej córki.

  Udostępnij: