Los zwierząt leży Ci na sercu? Koniecznie obejrzyj ten film!

Kilka dni temu premierę miał film „Strażnicy Galaktyki 3”. Nowa produkcja Marvela spodobała się nie tylko widzom, ale także organizacji broniącej praw zwierząt. Film tak bardzo przypadł do gustu jej członkom, że PETA mianowała "Strażników Galaktyki: Volume 3" najlepszym filmem roku o prawach zwierząt - za to, że pomaga widowni zobaczyć w zwierzętach osoby”. Jeśli i Tobie los zwierząt leży na sercu, koniecznie obejrzyj ten film!

  „Strażnicy Galaktyki 3”- o czym jest ten film?

  W "Strażnikach Galaktyki vol. 3" Marvel Studios nasza ulubiona banda odmieńców wygląda obecnie trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa - zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Jednak wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa - misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

  Zobacz zwiastun filmu:

  „Najlepszy film roku o prawach zwierząt”

  PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) organizacja broniąca praw zwierząt, pochwaliła nową produkcję Marvela i uznała, że jest to najlepszy film roku poruszający kwestię praw zwierząt. Lisa Lange, starsza wiceprezeska PETA w oficjalnym komunikacie napisała:

  PETA mianuje "Strażników Galaktyki: Volume 3" najlepszym filmem roku o prawach zwierząt - za to, że pomaga widowni zobaczyć w zwierzętach osoby. Film sugeruje, że chociaż możemy na nich eksperymentować, to nie znaczy, że powinniśmy.

  ZOBACZ TAKŻE: 20 najpiękniejszych cytatów z książki „Mały Książę" „Strażnicy Galaktyki 3” docenieni przez PETA

  W oświadczeniu PETA wyjaśnia, że produkcja Marvela porusza bardzo ważne kwestie. Skłania widzów do postrzegania zwierząt jako jednostek, które czują i nie zasługują na to, żeby na nich brutalnie eksperymentować. Na stronie PETA możemy przeczytać:

  Strażnicy Galaktyki: Volume 3 robi coś, co zrobiło niewiele filmów: opowiada publice o skali Marvela piękną i pełną współczucia historię o testach na zwierzętach. W filmie występują wspaniale animowane zwierzęta, w tym Rocket […], Lylla, Floor i Teefs, którzy zabierają widzów na emocjonalny rollercoaster, ujawniając zło takich testów. Scenariusz Jamesa Gunna nie odbiega od trudnych (ale często prawdziwych) tematów, a my jesteśmy podekscytowani opowieścią o empatii dla wszystkich żywych, czujących istot.

  Udostępnij: