Widzowie oszaleli na punkcie nowego filmu z Jennifer Lopez!

Kilka dni temu na Netfliksie miał premierę film sensacyjny „Matka”. Thriller z Jennifer Lopez z miejsca stał się wielkim przebojem i pobija rekordy oglądalności. Widzowie oszaleli na jego punkcie, jednak krytycy są dalecy od zachwytów… Czy wy oglądaliście „Matkę”? Jak wrażenia po seansie?

  „Matka”- o czym jest ten film?

  „Matka” to nowy film akcji Netliksa, z Jennifer Lopez w roli głównej. Na ekranie pojawiają się też m. in. Joseph Fiennes, Lucy Paez, Omari Hardwick, Paul Raci i Gael Garcia Bernal.W opisie nowego filmu Netfliksa czytamy:

   
  Ścigana przez niebezpiecznych wrogów zabójczyni wychodzi z ukrycia, aby chronić córkę, którą porzuciła wiele lat wcześniej.

  Zobacz zwiastun thrillera „Matka”:

  „Matka” wielkim przebojem Netfliksa!

  Najnowsza produkcja Netfliksa z Jennifer Lopez w roli głównej zadebiutowała na platformie w piątek 12 maja, na dwa dni przed amerykańskim Dniem Matki. Nowy thriller od razu stał się wielkim przebojem platformy. Widzowie oszaleli na jego punkcie!

  W ciągu pierwszego weekendu "Matka" była oglądana przez widzów aż przez 83,7 mln godzin. Jak podaje serwis streamingowy, był to najlepszy rezultat otwarcia osiągnięty w tym roku, a także jeden z najlepszych w historii pośród filmów fabularnych. Ostatnim tytułem, który uzyskał na starcie lepszy wynik, był "Gray Man" (88,6 mln godzin).
  Poza tym „Matka” odnotowała lepszą oglądalność niż Glass Onion: Film z serii "Na noże" (2,6 mln) oraz Zabójcze wesele (2,4 mln)!

  ZOBACZ TAKŻE: 15 najlepszych cytatów z filmu "Sami swoi"

  Krytycy nie są aż tak zachwyceni filmem…

  Choć wskaźniki oglądalności jednoznacznie wskazują, że film zachwycił widzów, to krytykom wcale się nie spodobał. Możemy przeczytać wiele niepochlebnych opinii o nowej produkcji Netfliksa:

  Nowy film sensacyjny Netfliksa to kino klasy B wyłącznie dla najwierniejszych fanów Jennifer Lopez.

   

  „Matka”: Niedorzecznie nieprawdopodobna historia.

   

  Jennifer Lopez robi co może, ale sama filmu nie uratuje.

   

  To tytuł, który możecie przewidzieć od początku do końca, bo obejrzeniu zaledwie kilkunastu pierwszych minut. Na jeden wieczór w formie odmóżdżenia będzie do zniesienia, ale po seansie szybko o nim zapomnicie.

  Oglądaliście „Matkę”? Jak Wam się podobał film?

  Udostępnij: