Co oglądać w CZERWCU na Netfliksie?

Co warto obejrzeć w nadchodzącym miesiącu na Netfliksie? Oto najlepsze nowości wśród filmów i seriali, jakie pojawią się na platformie w czerwcu. Lato na Netfliksie zapowiada się gorąco!

  Lato na Netfliksie

  Lato na Netfliksie zapowiada się interesująco! Platforma podała swoją listę premier na czerwiec. Zapewniamy, że każdy z was znajdzie coś dla siebie!

  https://www.facebook.com/netflixpolska/videos/807623860789203

  Co oglądać w CZERWCU na Netfliksie? „Outlander” sezon 7

  Już 17 czerwca na Netfliksie będzie miał premierę długo wyczekiwany siódmy sezon serialu „Outlander”. W przedostatniej serii zobaczymy zamknięcie wielkiej romantycznej przygody Claire (Caitriona Balfe) i Jamiego (Sam Heughan) Fraserów, na tle wojny o amerykańską niepodległość.

  „Black Mirror” sezon 6

  "Czarne lustro" powraca z długo wyczekiwanym 6. sezonem. Tym razem zobaczymy aż pięć nowych odcinków, a każdy będzie jeszcze bardziej zaskakujący od poprzedniego. W ich obsadzie znaleźli się m.in. Salma Hayek, Aaron Paul, Josh Hartnett, Kate Mara i Zazie Beets.

  „Wiedźmin” sezon 3

  Już niebawem na Netfliksie pojawi się trzeci sezon „Wiedźmina”. showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich zapowiada, że choć nie zabraknie magii i potworów, to bohaterowie będą musieli zmagać się z całkowicie nowymi zagrożeniami. Oprócz tego Henry Cavill po raz ostatni wcieli się w rolę Geralta.

  „Turbulencje” sezon 4

  To finałowy sezon serialu, w którym historia pasażerów feralnego lotu 828 zostanie wreszcie zamknięta, a wszystkie zagadki z nim związane mają zostać wyjaśnione. Twórcy zapowiadają, że „Turbulencje” dostarczą widzom wielu emocji i niespodziewanych zwrotów akcji.

  „Arnold”

  Trzyczęściowy serial dokumentalny prezentuje drogę Arnolda Schwarzeneggera z austriackiej prowincji na amerykański szczyt. W serii szczerych wywiadów Schwarzenegger, jego przyjaciele, przeciwnicy, współpracownicy i obserwatorzy opowiadają właściwie o wszystkim – o dniach spędzanych na siłowni, triumfach w Hollywood, rządach w Kalifornii oraz radościach i zawirowaniach w życiu rodzinnym. To niezwykła opowieść o niezwykłej postaci.

  „Nasza planeta 2”

  Na naszej planecie żyją miliardy zwierząt będące nieustannie w ruchu. Serial "Nasza planeta II" ukazuje je w widowiskowy sposób dzięki innowacyjnym zdjęciom, rozwikłując tajemnice migracji zwierząt oraz pokazując fascynujące i dramatyczne historie ze świata przyrody.

   

  Udostępnij: