Co oglądać we wrześniu na HBO MAX?

HBO Max opublikował oficjalną listę premier na wrzesień! Na platformie pojawi się wiele nowych filmów i seriali. Sprawdź, co warto oglądać w nadchodzącym miesiącu!

    Co oglądać we wrześniu na HBO MAX?

    Poniżej przedstawiamy najciekawsze wrześniowe premiery na HBO MAX:

    Szadź (sezony 1-3)

    Na HBO MAX we wrześniu zadebiutują aż trzy sezony polskiego serialu kryminalnego „Szadź”.

    Siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Co łączy sprawcę z komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego wszystkie ofiary to głęboko wierzące młode dziewczyny? Wyścig z czasem trwa. Czy komisarz Polkowska trafi na ślad mordercy i zapobiegnie kolejnym zbrodniom? Każdy odcinek odkryje przed widzami część prawdy o tym, co łączy policjantkę z Piotrem Wolnickim (Maciej Stuhr) – religioznawcą, pozornie wzorowym mężem i ojcem, który w okrutny sposób pozbawia życia swoje ofiary!

    Mężczyzna imieniem Otto

    W oparciu o bestseller New York Timesa „Mężczyzna imieniem Otto” opowiada historię Otto Andersona (Tom Hanks), który nie widzi już celu w swoim życiu po stracie żony. Otto jest gotów skończyć z tym wszystkim, ale jego plany zostają przerwane, gdy do domu obok wprowadza się młoda, pełna życia rodzina, a szczególnie bystra Marisol - rzuca mu wyzwanie, aby spojrzeć na życie inaczej, co prowadzi do przyjaźni, która zmienia jego świat. Zabawna historia o miłości, stracie i życiu, pokazuje, że rodzinę można czasem znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

    Szechita

    Wiedeń, lata 60. Przedsiębiorca żydowskiego pochodzenia nie może pogodzić się z tym, że osoby winne zbrodni przeciwko jego rodzinie nie zostały należycie ukarane przez system sądowy. Chce sam wymierzyć sprawiedliwość.

    Sufrażystka

    Bez tych kobiet historia potoczyłaby się inaczej. Sufrażystki. Wyzwolone, silne kobiety, które domagały się praw - wyborczych, moralnych, obywatelskich. Najpierw publicznie lekceważone i wyśmiewane, później uznane za zagrożenie dla świętości rodziny, honoru mężczyzn i porządku świata, a nawet praw boskich. Aresztowane, napiętnowane, więzione. To ich walka w końcu XIX i na początku XX wieku doprowadziła do przyznania im praw wyborczych. To ich walka zmieniła historię XX wieku, rozpoczynając ruchy emancypacyjne i przemiany społeczne.

    Udostępnij: