„Morderczynie”: zobacz zwiastun nowego polskiego serialu

W sieci pojawił się zwiastun nowego polskiego serialu "Morderczynie". To mocna kryminalna opowieść o kobietach i o tym, co skłoniło je do stosowania przemocy. Kiedy premiera i kogo zobaczymy na ekranie? Sprawdźcie to!

  Nowy polski serial na Viaplay

  Wkrótce na platformie Viaplay będzie dostępny nowy polski serial oryginalny, który czerpie inspirację z książki non-fiction Katarzyny Bondy, zatytułowanej "Polskie Morderczynie". "Morderczynie" to sześcioodcinkowy serial, którego główną tematyką są kobiety oraz to, co skłania je do stosowania przemocy.

  „Morderczynie”- o czym jest ten serial?

  Nowy serial w reżyserii Kristoffera Rusa i według scenariusza Wiktora Piątkowskiego, jest inspirowany bestsellerowym reportażem "Polskimi morderczyniami" Katarzyny Bondy. Będzie to pierwszy polski serial oryginalny platformy Viaplay.

  Akcja serialu "Morderczynie" skupia się na ukrytych aspektach życia, wywołujących ból, złość i przemoc, a także opowiada o skomplikowanych więziach między członkami rodziny głównej bohaterki. Bohaterowie muszą stawić czoła trudnej przeszłości, w której dawne akty przemocy nadal odciskają piętno na ich życiu.

  Serial podejmuje również ważne kwestie społeczne, takie jak kręgi przemocy oraz skutki przemocy domowej. Fabuła "Morderczyń" zaskakuje i wciąga od pierwszego odcinka, stawiając widzów przed trudnymi pytaniami, na które nie zawsze jest prosta odpowiedź.

  Zobacz zwiastun nowego serialu „Morderczynie”

  W sieci pojawił się właśnie zwiastun pierwszego polskiego serialu fabularnego Viaplay "Morderczynie" inspirowanego książką mistrzyni kryminału Katarzyny Bondy. Sprawdź, o czym będzie opowiadać produkcja:

  Ambitna dzielnicowa z warszawskiej komendy poszukuje śladów zaginionego przed rokiem ojca. Równocześnie rozpoczyna śledztwo w pozornie zwykłej sprawie zabójstwa w pijackiej melinie i nawiązuje niebezpieczną relację z nastoletnią podejrzaną. Tropiąc sprawców zabójstwa, zda sobie sprawę, że by wygrać ze złem, z którym walczy, sama będzie musiała ubrudzić sobie ręce krwią.

  Kiedy premiera serialu?

  Wszystkie sześć odcinków serialu "Morderczynie" trafi na platformę Viaplay już niedługo, w piątek 27 października.

  Kogo zobaczymy na ekranie?

  W głównych rolach występują: Maja Pankiewicz ("Eastern", "Warszawianka"), Izabela Kuna ("Lejdis", "Teściowie") oraz Eliza Rycembel ("Boże Ciało", "Belfer"). W serialu pojawią także m.in. Tomasz Schuchardt ("Doppelgänger. Sobowtór", "Wielka woda"), Mateusz Kmiecik ("Archiwista", "Polot"), Robert Gulaczyk ("Chłopi", "Znaki") czy Anna Nehrebecka ("Ziemia obiecana", "Chce się żyć").

  Udostępnij: