Listopad na Netfliksie: to będzie miesiąc pełen hitów!

W listopadzie na Netfliksa wracają wielkie hity! Najnowszy sezon „The Crown”, zaskakujące wersja „Squid Game” i polski serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka „Informacja zwrotna”, to tylko niektóre z propozycji na nadchodzący miesiąc.

  Co oglądać w listopadzie na Netfliksie?

  Pełna lista nowości na listopad poniżej!

  „The Crown”

  Serial “The Crown” powróci na Netfliksa z szóstym i zarazem finałowym sezonem już od 16 listopada. Ma liczyć dziesięć odcinków i pokazać wydarzenia dziejące się pomiędzy 1997 i 2005 rokiem. Pierwsza część będzie koncentrować się wokół postaci księżnej Diany, zwłaszcza jej rozwodu z księciem Karolem, oraz jej rozkwitającego romansu z Dodim Al-Fayedem.

  W drugiej części zobaczymy wydarzenia po śmierci Lady Di, to jak jej synowie próbują wrócić do normalności oraz jak królowa Elżbieta radzi sobie z nieprzychylną opinią publiczną i spadkiem popularności. W serialu zobaczymy także młodych księcia Williama i księżną Kate oraz początki ich związku, z kolei pod koniec nie zabraknie historii drugiego małżeństwa księcia Karola, z księżną Camillą.

  „Informacja zwrotna”

  Nowy serial Netfliksa „Informacja Zwrotna” powstał na podstawie głośnej powieści Jakuba Żulczyka. Premiera na platformie już15 listopada.

  Marcin Kania, to emerytowany muzyk i autor jednego z najbardziej kasowych polskich hitów, który zabezpieczył go finansowo na resztę życia - Kania utrzymuje się wyłącznie z tantiemów. Jego obecna egzystencja naznaczona jest chorobą alkoholową; mężczyzna upija się do nieprzytomności, nie pamięta wielu rzeczy, które dzieją się podczas pijackich ciągów.

  Odzyskując świadomość po jednym z nich Kania dokonuje przerażającego odkrycia: jego syn przepadł bez wiadomości, a jedynym śladem, jaki po nim pozostał, jest prześcieradło splamione krwią. Muzyk jest pewien, że w wieczór poprzedzający znalezisko spotkał się z synem - nie jest jednak w stanie odtworzyć dokładnego przebiegu tamtejszych wydarzeń.

  „Squid Game: Wyzwanie”

  Premiera nowego programu „Squid Game: Wyzwanie” – inspirowanego najpopularniejszym serialem Netflix – już 22 listopada.

  456 graczy weźmie udział w walce o nagrodę w wysokości 4,56 mln dolarów, która zmieni ich życie. Rywalizując w zadaniach inspirowanych oryginalnym serialem (i nie tylko), podczas których gracze będą odpadać jeden po drugim, uczestnicy zweryfikują swoje strategie, sojusze oraz siłę charakteru.

  „Sly”

  W listopadzie na Netfliksa trafi dokument o Sylvestrze Stallone. Legenda kina akcji opowie w nim swoją niesamowitą historię, prowadzącą od nieudacznika, aż do legendy Hollywood.

  Od prawie 50 lat Sylvester Stallone bawi miliony kultowymi rolami i hitami kinowyni. Dokument oferuje intymne spojrzenie na nominowanego do Oscara aktora, scenarzystę, reżysera oraz producenta, zestawiając jego inspirującą historię z niezatartymi postaciami, które powołał do życia.

   

  Udostępnij: