10 najchętniej oglądanych filmów na Netfliksie! TOP RANKING

Dla wielu osób oferta platform streamingowych dostępnych w Polsce może być przytłaczająca. Co miesiąc na tych platformach pojawiają się nowe filmy oraz seriale, a wybór może być naprawdę trudny. Recenzje krytyków oraz listy najpopularniejszych filmów pomagają w podjęciu decyzji, ale czasem opinie recenzentów różnią się od popularności danego tytułu. Właśnie opublikowano najnowszy ranking najczęściej oglądanych filmów anglojęzycznych dostępnych na Netfliksie! Sprawdźcie TOP 10 propozycji!

10 najchętniej oglądanych filmów na Netfliksie!

Na stronie digitalspy.com opublikowano najnowszy ranking najczęściej oglądanych filmów anglojęzycznych dostępnych na Netfliksie. Co ciekawe, film z pierwszego miejsca został najgorzej oceniony przez krytyków spośród dziesięciu wymienionych tytułów.

Zdjęcie 10 najchętniej oglądanych filmów na Netfliksie! TOP RANKING #1

1.

„Czerwona nota”

Na pierwszym miejscu szalona komedia akcji z Dwaynem Johnsonem i Gal Gadot w rolach głównych.

Wystawiana przez Interpol czerwona nota to globalny list gończy za najbardziej poszukiwanymi przestępcami na świecie. Jednak gdy ryzykowny napad sprawia, że krzyżują się ścieżki najlepszego behawiorysty z FBI (Johnson) i dwójki rywalizujących ze sobą przestępców (Gadot, Reynolds), trudno przewidzieć, co się wydarzy.

2.

"Nie patrz w górę"

Dwójka astronomów wyrusza w tournée po mediach, aby ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą.

3.

"Projekt Adam"

Na trzecim miejscu znalazł się przygodowy film sci-fi z udziałem Ryana Reynoldsa, który opowiada o pilocie podróżującym w czasie. W trakcie swoich wypraw zabiera ze sobą młodszą wersję samego siebie oraz zmarłego ojca.

4.

"Nie otwieraj oczu"

W thrillerze sci-fi "Nie otwieraj oczu" reżyserowanym przez Susanne Bier, opowiada się o matce, która desperacko stara się przetrwać w nowej, niebezpiecznej rzeczywistości, podejmując walkę o życie swoich dzieci za wszelką cenę. Główną rolę w filmie zagrała Sandra Bullock.

5.

"Zostaw świat za sobą"

W filmie "Zostaw świat za sobą" z 2023 roku, reżyser i scenarzysta Sam Esmail zaprezentował nam historię rodzinnego wyjazdu na weekend, który zmienia się w koszmar, gdy cyberatak sprawia, że ich urządzenia przestają działać, a na progu pojawia się para nieznajomych. W rolach głównych występują Julia Roberts, Mahershala Ali i Ethan Hawke.

6.

„Gray Man”

W filmie braci Russo występują Ryan Gosling, Chris Evans i Ana de Armas. Opowieść ta skupia się na nieuchwytnym oficerze CA, który odkrywa kompromitujące tajemnice agencji. Na jego tropie jest bezwzględny agent socjopata, który wyznacza nagrodę za jego schwytanie.

"Będziemy bohaterami"

Familijna produkcja Roberta Rodrigueza, opowiada historię, w której ziemscy bohaterowie zostają porwani przez kosmicznych najeźdźców. Teraz to ich dzieci muszą połączyć siły i nauczyć się współpracować, aby nie tylko uratować swoich rodziców, ale również ocalić cały świat.

8.

"Matka"

Thriller akcji z udziałem Jennifer Lopez. Opowiada historię kobiety ściganej przez groźnych wrogów, która zmuszona jest opuścić swoje kryjówki, aby obronić córkę, którą porzuciła wiele lat temu.

9.

"Glass Onion"

To kontynuacja komedii kryminalnej Riana Johnsona, gdzie w roli głównej występuje Daniel Craig. Tym razem detektyw Benoit Blanc wyrusza do Grecji, aby rozwiązać zagadkę morderstwa i wytypować sprawcę spośród różnorodnego grona podejrzanych.

10.

 "Tyler Rake: Ocalenie"

To klasyczny film akcji w reżyserii Sama Hargrave'a, z udziałem Chrisa Hemswortha w roli głównej. Bez strachu najemnik podjął się swojej najbardziej ryzykownej misji - uratowania porwanego syna znaczącego biznesmena.

Udostępnij: