• Okładka artykułu 7 prawdziwych cytatów z książki „Wszystkie nasze obietnice” Colleen Hoover
  8
  13 Mar 2019

  7 prawdziwych cytatów z książki „Wszystkie nasze obietnice” Colleen Hoover

  • #Wszystkie nasze obietnice
  • #Colleen Hoover
  • #cytaty
Colleen Hoover powraca z kolejną niesamowitą historią, która porusza serca czytelników. Książka „Wszystkie nasze obietnice” została wydana w 2018 roku i w bardzo krótkim czasie zdobyła uznanie miłośników książek.

Walka o miłość

Dwójka zakochanych w sobie ludzi, Graham i Quinn, przysięgła sobie, że ich miłość będzie trwać wiecznie. W końcu ich uczucia były prawdziwe i silne. Z tej też okazji Graham wręczył swojej ukochanej szkatułkę, która miała symbolizować dzień ich ślubu. Z czasem jednak ich małżeństwo poddało się rutynie, która zaczęła oddalać od siebie dwójkę zakochanych. Czy uda im się uratować miłość? Gdzie szukać pomocy? A może to właśnie szkatułka zawiera wszystkie potrzebne im odpowiedzi?

Zdjęcie 7 prawdziwych cytatów z książki „Wszystkie nasze obietnice” Colleen Hoover #1
https://www.empik.com/wszystkie-nasze-obietnice-hoover-colleen,p1212442664,ksiazka-p

Oto 7 prawdziwych cytatów z książki

1#

To zabawne, że można być z kimś tak szczęśliwym i kochać go tak bardzo, że pojawia się w człowieku ukryty lęk, którego wcześniej się nie znało. Lęk przed utratą tej osoby. Lęk, że ta osoba będzie cierpieć.

2#

Wszyscy mamy mnóstwo wad. Całe setki. Są jak malutkie dziurki rozsiane po skórze. (…) czasami za bardzo skupiamy się na swoich wadach. Jednak niektórzy ludzie starają się ignorować własne wady i koncentrują się na cudzych do tego stopnia, że nie widzą nic poza nimi. Stale się ich czepiają, jakby dłubali w nich palcem, aż wydrapują wielką dziurę i tylko tym się dla nich stajemy: jedną wielką ziejącą wadą.

3#

Naprawdę dobry będzie dla ciebie ktoś, kto nie wpędzi cię w kompleksy, bo zamiast skupiać się na swoich wadach, będzie cię inspirował i skoncentruje się na tym, co w tobie najlepsze.

4#

Gdy postrzegamy świat jako całość, sami wydajemy się mali i nieistotni. Jesteśmy tu tak krótko. A jednak ludzie są przekonani, że stanowimy centrum wszechświata. Skupiamy się na najgłupszych, najbłahszych sprawach. Stresujemy się rzeczami nieistotnymi z punktu widzenia wszechświata, a powinniśmy być jedynie wdzięczni ewolucji, że w ogóle dała nam szansę na to, by mieć problemy.

5#

Smutek jest jak pajęcza sieć. Nie widzi się go, dopóki się w nim nie utknie, a wtedy trzeba go z siebie zdzierać, żeby się uwolnić.

6#

Niezależnie od tego, jak bardzo się kogoś kocha, rozmiar tej miłości jest nieistotny, jeśli na drodze staje jej niezdolność przebaczania.

7#

Jeśli oświetlisz tylko swoje wady, wszystkie Twoje ideały zostaną przyćmione.