Pierwsze wydanie książki „Too Late” autorstwa Colleen Hoover miało miejsce w 2016 roku. Od tamtej pory historia chwyciła za serca niejednego miłośnika książek. Jest to pełna namiętności, ale też i strachu historia, która na długo pozostaje w pamięci.

Niebezpieczna gra

Sloan utknęła w toksycznym związku, z którego nie może znaleźć ucieczki. Jest zmuszona pozostać z Asą, który jest w niej szaleńczo zakochany, ale jednocześnie trzyma ją cały czas na oku. Sam natomiast daje się ponieść imprezom, namiętnej bliskości oraz używkom. Sloan musi to wszystko znieść, aby zadbać o warunki dla swojego niepełnosprawnego brata. Wydaje się, że tak już wszystko będzie wyglądało, kiedy w jej życiu pojawia się Carter. Dopiero wtedy zaczyna się gra pełna strachu i niepewności.

Poznaj 5 poruszających cytatów z książki

1#

Nikt nie powinien doświadczać życia nie wiedząc, jak to jest, kiedy ktoś się o ciebie troszczy – nawet nie dostając tego od rodziców, którzy go stworzyli.

2#

Nikt nie powinien iść przez życie z poczuciem, że jest nieważny.

3#

Miłości się nie szuka. Miłość odnajduje nas.

4#

(…) myślałam, że może każdy ma w swoim życiu zbilansowaną ilość dobra i zła, a jedyna różnica polegała na tym, że otrzymywali je w różnych momentach swojego życia.

5#

Właśnie wtedy znajduje Cię miłość: gdy doświadczasz tragedii.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img