Wydana w 2016 roku książka „We dwoje” została napisana przez niesamowitego pisarza – Nicholasa Sparksa. Jest to życiowa historia, która pokazuje, jak nasz świat w jednej chwili potrafi zmienić się o 180 stopni. Poruszająca, wciągająca historia, która z pewnością złapie za serce.

Nagłe zmiany

Russell prowadził wymarzone życie. Ma niesamowitą żonę, córkę, pracę oraz dom. Prowadzi wspaniałe życie pełne miłości i szczęścia. Wszystko jednak zmienia swój bieg, kiedy w jednej chwili zostaje bez pracy oraz żony. Jest zmuszony samodzielnie podjąć się wychowania córki, a dodatkowo musi zmierzyć się z totalnie innym światem. Jego rzeczywistość zaczyna wyglądać zupełnie inaczej, przez co musi zmierzyć się z niejedną przeszkodą. Nie spodziewał się jednak, że przy takiej walce uda mu się doświadczyć coś naprawdę wyjątkowego.

Poznaj 8 prawdziwych cytatów z książki

1#

Dostaliśmy od życia wystarczającą nauczkę, żeby wiedzieć, jak potrafi być nieprzewidywalne.

2#

W przyjaźni nie chodzi o to, jak długo kogoś znasz, ale o to, by ktoś, kto pojawia się w twoim życiu, powiedział: Jestem tu dla ciebie, a później to udowodnił.

3#

Innymi słowy, poczucie winy nie zawsze jest takie złe. Dzięki niemu nie popełniamy dwa razy tych samych błędów.

4#

Kiedy człowiek zaczyna analizować, co poszło nie tak - albo raczej: gdzie sam popełnił błąd - przypomina to obieranie cebuli. Pod jedną warstwą zawsze kryje się druga, na światło dzienne wychodzi kolejne wspomnienie albo kolejny błąd z przeszłości, przez co, szukając prawdy, cofamy się coraz dalej w czasie.

5#

Tajemnice potrafią niszczyć i biorą się z chęci kontrolowania.

6#

Bycie w pełni zaakceptowanym przez drugą osobę, nawet w chwilach największej słabości, to gwarancja szczęścia.

7#

Jak większość ludzi opowiadamy sobie o tym, co dzieje się w naszym życiu i staramy się skrywać lęki.

8#

Po traumatycznych przeżyciach często lepiej dopuścić uczucia do głosu i przeżyć je w pełni ze świadomością, że kiedyś miną.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img